Вівці та барани написали заяву на прийняття до зоопарку


22 травня столичні студентів провели акцію «Студенти - не вівці!» біля столичного зоопарку. Захід пройшов у рамках кампанії Студентської ради Києва «Тебе розводять!» і був покликаний привернути увагу громадськості до зневажливого ставлення політичних діячів та бізнес-структур до студентської молоді.

Під час акції студенти вимагали від директора прийняти їх до зоопарку на правах баранів і овець, а також фламінго, тритонів, бегемотів та інших чудернацьких істот. Для документального підтвердження своїх слів кожен з потенційних мешканців зоологічного саду написав заяву на ім’я директора закладу. У тексті заяви студенти чесно пообіцяли дотримуватися чистоти, не порушувати правил внутрішнього розпорядку та зайвого разу не бекати-мекати. Під час заходу відбувся аукціон, на якому студенти пропонували гроші та цінні речі «політикам», що проголошували свої передвиборчі програми, а також поділ на тваринні партії, які висловлювали свої пропозиції народу голосами обраних істот. Символами акції стали барани Льоня та Жора, яким урочисто повісили на шию студентські квитки і приєднали до лав справжніх студентів.

На жаль, кульмінаційного заселення до зоопарку так і не відбулося через незгоду директора закладу. Студентам довелося повертатися до тісних гуртожитків і продовжувати мріяти про квадратні метри і прийнятне харчування.

Координатор Студентської ради Києва Євгенія Малих сподівається, що ця акція покладе початок численним проектам у рамках кампанії. Вона прагне переконати студентів у необхідності відстоювати свої права і вимагати у провладних структур те, на що заслуговує молодь.

Bookmark and Share