«Випуск магістрів у КПІ»


Щороку до КПІ поступають і випускаються з нього тисячі студентів. Проте першокурсників щорічно вітають на Площі знань. А от випускники самі по собі. Випустилися і оце вся їм шана.

З 30 травня 2008 року в НТУУ «КПІ» була введена нова традиція – останній дзвоник для магістрів. Від 2-го корпусу студенти-магістри рушили урочистою ходою на Площу знань. Мабуть, згадавши свій, уже такий давній, перший курс, випускники вишикувались на Площі перед бібліотекою.

Відкрити церемонію вручення магістрам грамот удостоїлись Валерія Мельник (ФБТ) та Володимир Ґудзь, піднявши національний прапор України.

До привітального слова був запрошений Генадій Варламов (проректор, керівник департаменту навчально-виховної роботи):
Усі ваші здобутки ідуть на благо країні. Багато що залежить від вас. Маю надію, що ви з насолодою та радістю працюватимете, отримавши відповідний професійний рівень.
Слово для привітання було надане магістру Валерії Мельник:
Ось і пролетіли 6 років, як одна мить. Вони залишили у пам’яті незабутні спогади. Хотілося б висловити подяку викладачам та співробітникам КПІ, без яких ми не отримали б ті знання, які зараз маємо.
Продовжив привітальне слово Володимир Ґудзь:
Як то кажуть: у КПІ навчають навчатись. І ми будемо зберігати здобутки попередників. Хай живе КПІ!
Після привітальних слів народний ансамбль бального танцю «Стиль» подарував незабутній вальс випускникам.

Останній дзвоник пролунав для магістрів з рук Валерії Мельник та Володимира Ґудзя, відраховуючи останні дня студентського життя для випускників.Діти випустили у безхмарне небо повітряні кульки. За кульками у небо злетіли білі голуби, символізуючи мир та надії, що полетіли у світ.

Вітаємо випускників-магістрів із закінченням найкращого університету країни – Національного технічного університету України «Київського політехнічного інституту»!

Анастасія Нечипоренко, студентка

Bookmark and Share