День Європи - 2008 у Рівному


Була організована фотовиставка "Європа очима Рівнян", загалом було представлено 139 фото. Бажаючі мали змогу проголосувати за вподобане фото, заповнивши анкету. Результати голосування будуть незабаром опубліковані на сайті.
Разом з фотовиставкою було проведено виставку дитячих робіт на тематику ЄС. Виконавці найкращих робіт були нагороджені.
На стіні правди "Що дасть Україні вступ в Європейський Союз?", присутні писали свої думки на дану тему.
Боді-арт по-європейськи – бажаючим малювали на тілі різну символіку та тематичні малюнки Європейського Союзу. Крім того Вам могли намалювати дружній шарж.
Значну увагу публіки привернула гра "Подорож Європою" – “подорожуючи” по намальованій великій мапі Європейського Союзу учасники мали змогу набрати певну кількість балів та отримати призи, відповідаючи на запитання по кожній країні.
Діти могли продемонструвати бачення "Землі моєї мрії" намалювавши її на асфальті крейдою. Найкращі та найцікавіші роботи були також відзначені під кінець святкування.
Був організований святковий проїзд байкерів з прапорами країн ЄС, по вулицям міста.
Відбулося нагородження учасників вікторини на радіо і конкурсу письмових робіт "Молодь пише про Європу", а також оголошення результатів анкетування, яке проводилось євроклубівцями, у навчальних закладах міста Рівного, з метою дізнатися обізнаність нашої молоді на тему Європейського Союзу.
Закінчилося все символічним перетягуванням канату "Вступ України в ЄС" – Україна два рази вступила в ЄС.
Рівняни з великою цікавістю та ентузіазмом брали участь в святкуванні Дня Європи

Метою проведення Дня Європи було підвищення рівня обізнаності про ЄС, та процеси інтеграції України в Європейські структури, шляхом проведення різноманітних заходів, які будуть сприяти зацікавленості та поінформованості у даній сфері мешканців Рівного, що і було досягнуто через проведені заходи та розповсюдження матеріалів про ЄС.
.

Організатори: Відділ міжнародного співробітництва та європейської інтеграції облдержадміністрації, РБФ "Рівне. Європейський вибір", РОМГО "Євроклуб"
в партнерстві з Управлінням освіти Рівненського міськвиконкому, Центром Європейської Інформації м. Рівне, Українською Асоціацією досліджень Європейської спільноти (UECSA), Представництвом Європейської Комісії в Україні та Бєларусі, Рівненським обласним краєзнавчим музеєм, мистецькою галереєю "Зуза" і художнім салоном "Вернісаж", Острозьким заводом мінеральної води та СЛ ВІЖН, ТОВ.

Преса про День Європи - 2008 в Рівному:
www.ogo.ua
www.rivne-today.com


Bookmark and Share