«Діти – квіти життя»


Зусиллями студентів, батьків малят та за незмінної підтримки випускника КПІ, депутата Київради Д. Андрієвського, директора студмістечка О. Іщенка, активістів профкому студентів КПІ святкування цього дня відбувається уже третій рік підряд.

Цьогоріч діти продекламували глядачам вірші і продовжили святкування разом з клоунами Потіхою та Ромашкою, які розважали маленьких активістів конкурсами та фокусами. Усі учасники отримували солодкі подарунки та іграшки. А мами, горді за своїх діточок, стояли з ласкавими посмішками поруч та слідкували за ходом свята.

Це свято входить до програми «Підтримка і розвиток студентської родини», автором якої є Козерацька Наталія (соціальній працівник студмістечка, психолог). Ця програма розрахована на 5 років і успішно втілюється у життя. Хоча і не без проблем. Для роботи з дітьми необхідне велике приміщення. А на цей час заняття проводяться у маленькому кабінеті керівника програми Н. Козерацької. У 22-му гуртожитку є приміщення, яке підходить для занять, але на його ремонт немає коштів. Хотілося б, щоб охочі вкласти гроші у розвиток дітей, знайшлися найближчим часом.

Підтримаймо дітей! Адже наше майбутнє у їхніх руках!

Bookmark and Share