Підбито результати конкурсу «Дитячий Кобзар»


07 червня 2008 року на Майдані Незалежності відбулася виставка робіт «Дитячий Кобзар». Вона і стала фіналом, оголошеного в лютому однойменного всеукраїнського конкурсу. На розгляд Конкурсного Журі, головою якого був народний художник України Анатолій Гайдамака, надійшло близько 3 000 робіт, 52 з них намалювали юні волиняни. Цього ж дня відбулося нагородження десяти кращих маленьких митців України. Серед них наш земляк – учень Луцької гімназії №4. Він був відзначений почесною грамотою, грошовою премією та пам’ятними подарунками. Урочистості завершилися екскурсією столицею нашої держави.
Не забули організатори і про решту учасників конкурсу. Кожен з них отримає подарунок – збірник кращих малюнків до творів нашого геніального поета – Т. Шевченка. Частина з них побачить в ньому і свої роботи.
«Вітаю усіх учасників конкурсу та зичу подальших успіхів. Не зупиняйтесь на досягнутому. Кожен Ваш твір – це маленький крок до розуміння України, а тому кожен з них є унікальним і найкращим»,- прокоментував конкурс голова Волинської обласної організації «Молодіжний союз Наша Україна» Сергій Адамчук.

P.S. Організатори конкурсу мають на меті подати заявку до книги рекордів України про реєстрацію найбільшої кількості малюнків до творів Т.Г.Шевченка.Bookmark and Share