Демократичний Альянс лікував міністра Павленка від корупції


Активісти молодіжної організації у своїй виставі оголосили в Україні добровільно-примусову вакцинацію чиновників від корупції. Одного з перших на прийом до лікаря було викликано міністра у справах сім'ї, молоді та спорту.
Міністра увели у гіпнотичний стан та допитали про його корупційні спокуси. Виявилося, що одним з найбільш привабливих для корупціонерів місць в міністерстві молоді є конкурс проектів програм молодіжних організацій у результаті якого перерозподіляється 15,3 млн. грн.
Актори глузували над принципами формування конкурсної комісії, яку складають народні депутати та лідери молодіжних організацій, що з року в рік значну частину виділених з державного бюджету коштів віддають своїм організаціям. Також, у виставах робився наголос на тому, що за таких умов чесним молодіжним об’єднанням, які не мають авторитетних покровителів, отримати фінансову підтримку міністерства на реалізацію проектів спрямованих на вирішення конкретних соціальних проблем молоді важко.
На завершення театралізованої вистави активісти Демократичного Альянсу зробили ін’єкцію від корупції високопосадовцю, виписали рецепт з порадами як уникати спокус в майбутньому та подарували ящик антикорупційних ниток. За задумом молодих драматургів чиновники міністерства мусять зашивати собі кишені, коли їм дуже хочеться щоб туди потрапило щось державне.
«Ми вимагаємо від міністра, щоб він створив умови в яких могли б конкурувати ідеї, а не міцність «дахів» молодіжних організацій. Лише в такому разі ми можемо розраховувати на те, що молодіжний сегмент третього сектору розвиватиметься та вирішуватиме проблеми української молоді», - зазначив лідер Демократичного Альянсу Василь Гацько.
«У разі не виконання наших вимог робота міністра ще не один раз ставатиме у центрі уваги театралізованих вуличних вистав ДемАльянсу», - підсумував голова молодіжного об’єднання.

У заході взяли близька 100 представників Демократичного Альянсу.

Акція проходила у межах загальноукраїнської молодіжної протестної кампанії «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ», яка передбачає впродовж червня-грудня 2008 року проведення власними силами Демократичного Альянсу 50 театралізованих вистав на площах великих міст України.
В центрі уваги кампанії – неспроможність українських політиків забезпечити гармонійний та безкризовий розвиток нашої держави.

Bookmark and Share