ДемАльянс передав привіт Ангелі Меркель


Цього разу 13 молодих християнських демократів Німеччини приймав Одеський обласний осередок ДемАльянсу.
Розроблена демальянівцями тижнева програма перебування гостей була надзвичайно насиченою та цікавою: зустрічі з представниками місцевих органів державної влади, з всеукраїнськими та регіональними молодіжними громадськими організаціями, представниками політичних партій, кримсько-татарською молоддю; численні екскурсії Одесою, Кримом; розважальні вечірки та задушевні українські вечорниці, на яких відбулося „змагання” у виконанні німецьких та українських народних пісень та багато іншого.
Значну частину часу було присвячено дискусіям та обговоренням, в ході яких між представниками ДемАльянсу та Junge Uunion Deutschlands відбувався безцінний обмін досвідом та знаннями. Щораз приємно згадувати висловлювання-враження одного з гостей - Ніколауса Хауфлера, голови Junge Uunion Deutschlands Центрального району м. Гамбурга, депутата місцевого парламенту:„Ми дуже пишаємося Junge Uunion Deutschlands і результатами нашої діяльності, вважаємо, що нам є що розповісти, чого навчити інших, однак, після більш детального знайомства з вашою організацією, я мушу сказати, що є ще багато чого і нам повчитися у ДемАльянсу”.
При від’їзді, задоволені українською гостинністю, молоді німецькі політики пообіцяли передати привіт Ангелі Меркель.
Наступним етапом українсько-німецької дружби буде поїздка найактивніших членів Демократично Альянсу до Християнських демократів Німеччини.Bookmark and Share