Студентська молодь Києва шукає нові шляхи об’єднання та співпраці


Чинним меморандумом передбачається у місячний термін розробити проект положення про активне залучення студентської молоді Києва до громадського життя міста. Також сторони домовились найближчим часом презентувати механізми співпраці студентських та молодіжних об’єднань з органами міської влади.

«Підписання меморандуму найближчим часом дозволить студентським об’єднанням вирішити багато проблемних питань, з якими раніше їм доводилось залишались на одинці. Студентська молодь Києва вже давно шукає нові шляхи об’єднання та співпраці з громадськими організаціями та органами міської влади», - зазначила голова Студентської ради Студмістечка КНУ ім. Тараса Шевченка Анна Підуст.

За словами Анни Підуст, до меморандуму вже готові приєднатися декілька студентських рад ВНЗ міста Києва, тож не виключено, що цей документ стане основою для створення нового об’єднання столичної студентської молоді.

За словами директора Молодіжного Центру політики та інформації Михайла Шкуріна, студентська молодь отримає всю необхідну підтримку з їх сторони. «Ми націлені співпрацювати з усіма, хто реально потребує нашої допомоги», - зазначив Михайло Шкурін.

_________________
Пресс-служба МЦПІ
Bookmark and Share