Окрім зовнішнього незалежного оцінювання на випускників чекає ще одне випробування, після якої можна буде оцінити реформу освіти


“Йдеться про участь у конкурсі для вступу до вищого навчального закладу” - сказав він у прямому ефірі на радіо “Свобода” 6 червня 2008 року.
Народний депутат підкреслив, що “всебічну і об’єктивну оцінку такого масового заходу, як тестування, можна робити лише після завершення вступної кампанії до вищих навчальних закладів”.
Але він додав, що вже сьогодні можна робити висновок, що “зовнішнє незалежне оцінювання – це найбільш радикальна і найбільш резонансна реформа в історії вітчизняної системи освіти”.
“Зараз проводиться величезна робота щоб мінімізувати ризики і проблеми, які пов’язані з переходом на всеохопне незалежне оцінювання знань” повідомив Полохало.
Голова Комітету проінформував, що Комітет з питань науки і освіти в лютому і в квітні фундаментально розглядав питання зовнішнього незалежного оцінювання. Комітеті проводив численні круглі столи у Львові, Сумах, Харкові, Сімферополі, зустрічі, наради із ректорами і директорами навчальних закладів.
“Ми рекомендували, зокрема, Міністерству культури і науки взяти до уваги дуже багато чинників, які, можливо, допомогли сьогодні тим, хто вступає до вищих навчальних закладів, мати рівні умови або більш-менш рівні умови для отримання високоякісної вищої освіти. Бо це головний принцип.”

Інформаційне управління
Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти
Бродзянська Анастасія
255-31-73

Bookmark and Share