Свято, яке ніколи не закінчується!


Проведення вузівських етапів Студреспубліки залучило набагато більше людей ніж того року. З десятої ранку, до нас направлялись кучки студентів, з рюкзаками, палатками, що обіцяло нам цікавої гри.

Після реєстрації, нас урочисто привітав начальник міського управління у справах сім'ї та молоді. Гра розпочалась. Команди отримали офіційні правила, оргкомітет представив міністерства. Для початку суддя Судреспубліки заявив, що діючий мер – Назарій Лебедюк, звинувачується в розкраданні державних коштів і зловживанні своїм службовим становищем і заарештовується. Вузівськи команди продумували свою стратегію, паралельно проходили семінари та тренінг, а також гра «Квест».

Ближче до вечора розпочався конкурс краси «Перша леді». В ньому взяли участь сім конкурсанток із вузів міста. Між номерами були інші номери – виступи зразкового ансамблю сучасного танцю «Діалог», пісенні номери реп-рок-гуртів, виконавців-солістів. В результаті переможницею стала Анна Бікус, студентка Міжнародного економіко-гуманітарного університету.

Другий день був поглинутий політичними змаганнями. Боротися за місця в магістраті висунились 3 команди «Наша.Ru», «Снейк», «По-барабану». Кожна з них висунула свого кандидата в мери. Попереду були дебати. Для їх якісного перебігу клуб елітарної української молоді влаштував показові дебати на тему «Чи потрібно проводити СР?», які викликали у публіки неабиякі суперечки. Наступними дебатували кандидати, що і визначило переваги жителів Студреспубліки. Разом з тим проходив тренінг по написанню соціальних проектів, інтелектуальна гра «Кеш фло», змагання з волейболу та футболу.

Підійшов ключовий момент виборів. Переможцями стала команда МЕГУ «Наша.Ru» , а мером – кандидат від їх команди - Тиберій Вайнраух. Ввечері бажаючи грали в "Мафію" та відсвяткували завершення свята на "Нічній тусі".

Урочисте нагородженні переможців і закриття Рівненської Студреспубліки має відбутися 17 червня.

Організаторами свята стали Рівненські ТО ВМГО "Студентська республіка" та НДЛМ (лідер- Ілона Стельмах).

Автор: Рівненський ТО НДЛМ

Bookmark and Share