Молоді БЮТівці примусили донецьку владу допомогти студентці, яка потребує термінової операції


Так, після заяви Суслова, голова Донецької обласної ради Анатолій Близнюк та голова Донецької обласної державної адміністрації Володимир Логвиненко зробили власну заяву для ЗМІ, текст якої наводимо нижче:

"На кількох Інтернет - сайтах Донеччини була опублікована інформація щодо звернення студентів Донецького училища культури до представників влади Донецької області, міста Донецька та України із закликом допомогти студентці Марті Тимченко, якій необхідна операція вартістю 10 тисяч гривень. Голова обласної ради Анатолій Близнюк і голова облдержадміністрації області Володимир Логвиненко доручили Головному управлінню охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації розібратися в даній ситуації. За повідомленням Головного управління охорони здоров’я та адміністрації Донецького обласного територіального клінічного об'єднання (ДОКТМО) жительці Донецької області Тимченко Марті Марківні (1990 року народження) буде надана необхідна спеціалізована допомога за рахунок позабюджетних коштів".Таким чином, завдяки оперативному втручанню "Батьківщини молодої" в цю проблему, місцева влада нарешті спромоглася на активні дії. В свою чергу, Євген Суслов повідомив, що дівчина все одно отримає допомогу від активістів молодіжного руху БЮТ, тому що "після операції на Марту чекає реабілітаційний період".

Прес-служба ВМГО "Батьківщина молода"

p.s.
Молодіжний рух БЮТ дав шанс на життя 18-річній студентці з Донецька

Молодіжний рух Блоку Юлії Тимошенко дуже стурбований тією ситуацією, в якій опинилася Марта Тимченко, 18-річна студентка Донецького училища культури.

Про це повідомив голова ВМГО «Батьківщина молода», народний депутат України, член парламентської фракції БЮТ Євгеній Суслов.«Ми беремо на себе відповідальність, і передаємо всі необхідні ресурси для проведення операції Марті», – говорить Суслов.Він відзначив, що «сьогодні Україні потрібна комплексна загальнодержавна страхова програма, реалізація якої забезпечить недопущення виникнення подібних ситуацій. Крім того, подібні випадки повинні примусити, нарешті, професіоналів у сфері охорони здоров'я і екології почати комплексну боротьбу з таким страшним явищем, як онкологічні захворювання у дітей».«Але є і позитивні моменти – вже сьогодні молодь об'єднується заради вирішення конкретної проблеми, щоб надати допомогу в будь-який спосіб, а це свідчить про відповідальність молоді. Українська молодь, а особливо донецька, на мій погляд – дружна і єдина. Саме завдяки такій молоді Україні гарантовано майбутнє, як європейській, демократичній країні», - відзначив депутат.

Як відомо, студенти Донецького училища культури звернулись до всіх установ міста Донецька з проханням надати матеріальну допомогу 18-річній Марті у якої виявили пухлину мозку. Студенти влаштовують 8 червня благодійний концерт в центрі Донецька з метою збору коштів на операцію, яку Марті призначили на понеділок. На всі заклики молоді місцеві органи влади не відреагували.
Bookmark and Share