Відбулась Рада Національного Альянсу


Для початку присутніми були заслухані звіти кожного осередку та організації в цілому за січень – травень 2008 року. Робився аналіз усіх напрямків роботи, а саме: організаційного, інформаційного, вишкільно-кадрового та фінансово-господарського.
Після підбиття позитивних підсумків, а також обговорення проблем та недоліків, що склалися під час діяльності, учасниками Ради було розплановано роботу організації на наступне півріччя.
Також Радою затверджені всеукраїнські заходи Національного Альянсу на літо поточного року. Планується провести міжнародну молодіжну акцію „Пам’ять без кордонів – 2008”, всеукраїнський патріотично-вишкільний табір „Легіонер – 2008”, фестиваль української альтернативної музики „Бандерштат – 2008” тощо.
Пізніше молоді активісти обговорювали громадсько-політичну ситуацію, яка назріла сьогодні в Україні, намагалися дати вичерпну оцінку діяльності державної влади. Усі прийшли до висновку, що реалії політичного життя країни малюють досить неприємну картину.
Корупція практично в усіх сферах життєдіяльності, низький рівень життя населення, криза української культури, складна зовнішньополітична ситуація, а особливо протистояння гілок влади і неспроможність державних мужів виправити ситуацію тощо змушують перебирати ініціативу вирішення або ж покращення певних нагальних проблем саме громадським організаціям та об’єднанням.

Прес-служба ВМГО „Національний Альянс”
Контакт: Ольга Богачевська, тел. +38 (096) 609 71 40


Bookmark and Share