Данські студенти приготували і з'їли кота


Своїм вчинком студенти хотіли привернути увагу громадськості до проблеми вирощування свиней і великої рогатої худоби, проте їх методи були жорстко розкритиковані захисниками прав тварин. Студенти стверджують, що кіт, якого вони використовували в своїй акції, був вбитий фермером, який таким чином контролював чисельність цих тварин на своїй землі. Вони також стверджують, що кіт був вбитий гуманним способом і приготований професійним кухарем.

Студенти здивовані критичною оцінкою своїх дій і "розчаровані" тим, що їх сторінку прибрали з Інтернету. "Ми хотіли, щоб люди задумалися про те, що вони їдять, - сказала Лора Мортенсен, член групи. – Лицемірно витрачати тисячі на наших домашніх улюбленців, купуючи при цьому дешеве м'ясо тварин, які утримувались в жахливих умовах. Чому їсти свинину – це нормально, а кота – ні?". Дівчина зізналася, що зважитися на те, щоб їсти м'ясо тварини, яка традиційно вважається домашнім улюбленцем, було дуже нелегко.

У свою чергу в організації з захисту прав тварин вважають, що такий спосіб привернути увагу до проблем тваринного світу виходить за всі рамки.

Ananova

Bookmark and Share