Студенти Рівненського інституту слов'янознавства звільнять свої кімнати за умови, що їм підшукають інші


Після закінчення офіційної частини переговорів було складено офіційний документ, який підтвердив те, що усі студенти будуть поселені у гуртожитки міста інших організацій. Наразі сформовано список із 76 студентів, яких зможуть поселити вже сьогодні. Решту студентів обіцяють поселити, коли вони прибуватимуть на навчання. Ректорат уже веде переговори з навчальними закладами міста, які, ймовірно, зможуть надати студентам РІС КСУ місця у своїх гуртожитках.
Нині усі студенти зайняли свої колишні місця у гуртожитку №2 і звільнять кімнати лише тоді, коли отримають ордери на місця в інших гуртожитках. Натомість, як повідомили у громадській організації "Опора", представники якої відстоюють інтереси студентів, «де-юре проблему вирішено – адміністрація ВНЗ пообіцяла переселити студентів в інші гуртожитки з нормальними умовами проживання, а де-факто – студенти категорично відмовляються поселятися в цей гуртожиток, висовуючи ряд вимог: побачити умови кімнат, в які їх переселяють; умови проживання мають бути рівноцінні попереднім».
Довідка ЗІКу.
29 серпня понад сто студентів Рівненського інституту слов'янознавства Київського славістичного університету (КСУ), які впродовж останніх років мешкали в гуртожитках Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ) почули від комендантів, що мають у дводенний термін звільнити свої кімнати. Керівники гуртожитків заявили, що вони діють згідно з наказом ректора РДГУ від 15 липня 2006 року.
В адміністрації університету повідомили, що студентів про це попереджали ще раніше. Самі ж студенти стверджують, що з такою інформацією переважна більшість з них не була ознайомлена.Bookmark and Share