Молоді «нашоукраїнці» Волині українізовували Севастополь


29 квітня 1918 р. на кораблях Чорноморського Флоту Російської імперії піднято жовто-блакитні прапори. Їх особовий склад склав присягу на вірність Україні. З того часу минуло 90 років і 45 днів.
Святкуючи День Севастополя, цією акцією молоді нашоукраїнці нагадали місцевим жителям нашу славну історію та вкотре звернулися до органів державної влади з проханням виконати свій конституційний обов’язок – увіковічити пам’ять тих, кому сьогодні завдячуємо своєю свободою. Завершилось дійство покладанням квітів та виконанням гімну України.
Також протягом вихідним молоді нашоукраїнці мали нагоду пригадати перші згадки про нашу землю, ознайомитися з видатними місцями крайнього півдня України, взяти участь в екскурсії на військово-морську базу Чорноморського флоту України, поспілкуватися з моряками корветів «Придніпров’я» та «Вінниця» (на жаль корвет «Луцьк» в цей час перебував на базі в Новоозерську) та просто відпочити на Чорноморському побережжі.
Тисячі років тому кам’яними дорогами Херсонесу також ходили молоді люди, які мріяли про сильну державу. В 988 році в цьому місті князь Володимир хрестив Русь, зміцнивши її православ’ям. Стратегічне розташування міста в геополітичному просторі запалювало амбіції великих полководців та викликало протистояння імперій. Вічна боротьба за цей прекрасний сонячний клаптик землі згубила не одне людське життя. І лише п'ятнадцять років тому доля дала йому шанс, як і всій Україні, бути вільним від іноземного іга. Проте, історія і далі кидає нас на нові круті віражі. Лиш хвилі Чорного моря так само вперто б’ються об берег, надихаючи нас на нові звершення та перемоги.
На завершення подорожі відбулась координаційна нарада з приводу початку громадської кампанії «НАТО – ТАК!». Молоді нашоукраїнці переконані, що визначені Президентом України Віктором Ющенком стратегічні пріоритети у зовнішній політиці є єдиним правильним курсом нашої держави до добробуту та благополуччя.
«Візит дозволив побачити нові горизонти та можливості для молоді нашої країни, дав натхнення продовжувати нашу повсякденну працю заради вищих цінностей та ідеалів. Переконані, такі заходи сприятимуть єднанню української нації. Україна у нас одна, її майбутнє – це ми!» – коментує поїздку до Криму Голова Волинської обласної організації ВМГО МСНУ Сергій Адамчук.

Прес-служба ВОО ВМГО МСНУ


Bookmark and Share