Севастополь – місто Українське!!!


Дана Акція відбулася в рамках Всеукраїнського проекту «ВАРТА пам’яті», ініційованого «Молодіжним Союзом» у січні цього року.
Як зазначив Голова організації Степан Барна, - «Сьогодні минуло рівно 90 років і 45 днів з того дня, як на кораблях Чорноморського Флоту Російської Імперії(на той час) замайорів український стяг. На наше переконання, ця вагома подія в історії українського народу має бути відзначена на належному рівні».
За його словами, в зв’язку з тим, що влада не вжила жодних дій, «Молодіжний Союз Наша Україна» взяв цю ініціативу на себе.
«В рамках нашого проекту «ВАРТА пам’яті», подібні акції будуть відбуватися всюди, де має місце дата чи подія, пов’язана з історичною пам’яттю українського народу та ознаками боротьби за його незалежність і становлення державності», - наголосив він.
Барна також висловив переконання, що тимчасово встановлену організацією меморіальну дошку, у найближчий час замінить офіційно діючий меморіальний знак.
Лідер «Молодіжного Союзу» нагадав, що раніше, 29 квітня цього року, представники проросійських фашистських та комуністичних організацій завадили українським військовим морякам встановити меморіальну дошку на честь цієї видатної події.
«Однак, сьогодні, ми довели, що українська молодь здатна відстояти інтереси своєї Держави в будь-якій частині світу», - додав Барна.

Надія Копилець
8-066-217-28-48
icq 437-105-710

Bookmark and Share