Під час круглого столу в живій дискусії вдалося розглянути питання відповідності молодіжної політики України євроінтеграційним викликам


На відміну від великої кількості громадських заходів, які щоденно відбуваються в Україні, круглий стіл 12 червня 2008 року не вирізнявся закордонними зірками або багатим фуршетом. Натомість основним пріоритетом організатори задекларували якість дискусії під час круглого столу та високий рівень ідей.

Під час круглого столу в живій дискусії вдалося розглянути питання відповідності молодіжної політики України євроінтеграційним викликам, стан залученості молоді до міжнародних процесів, проблему розвитку молодіжного туризму, реформування освіти на відповідність європейським стандартам, а також значний час приділено винайденню шляхів участі української молоді в розвитку міжнародної співпраці України.

За підсумками круглого столу було прийнято Резолюцію, зміст якої буде донесений до органів влади і молодіжних організацій України та ЄС.

Учасники круглого столу вирішили за доцільне ініціювати декілька конструктивних проектів. Зокрема, схвально оцінили ідею організаторів круглого столу щодо створення для європейських громадських організацій єдиного інформаційно-ресурсного порталу іноземними мовами, який би містив інформацію про українські молодіжні організації, їх діяльність та досягнення.Жваво була обговорена і знайшла своб підтримку ідея утворення в Україні міжнародного молодіжного центру європейського зразку. Вже найближчим часом за підсумками круглого столу буде ініційоване створення при Кабінеті Міністрів України громадської ради з питань європейської інтеграції. Також була визнана актуальною ідея розробки політики України, спрямованої на закордонних молодих Українців, які проживають на території Європейського Союзу.

Учасниками круглого столу стали активні молодіжні лідери, які ефективно працюють над зміцненням міжнародних контактів України, представники наукових кіл, які опікуються молодіжними та євроінтераційними питаннями.

Необхідно також відзначити, що круглий стіл організовано в широкому партнерстві з 15 впливовими молодіжними громадськими організаціями України, серед яких "Європейська молодь України", "Фундація регіональних ініціатив", Судентська Рада Києва, "Спілка ініціативної молоді", AIESEC, SIFE-Ukraine, UUJS, "Демократичний альянс", "Молоді вчені", Всеукраїнська молодіжна хостел асоціація", European liberal youth, ХДСМ, Асоціація малих готелів та апартаментів України.


Резолюція круглого столу оприлюднена на Інтернет-сайті Європейської Асоціації Українців:

українською мовою - www.ukrassociation.eu/2008/06/13/resolution/

англійською мовою - www.ukrassociation.eu/2008/06/19/resolution_en/

За додатковою інформацією щодо круглого столу звертайтесь:
Тел.: (044) 240 05 97 info@ukrassociation.eu
(067) 559 05 74
gazeta_a5@ukr.net

Bookmark and Share