Демократичний Альянс знайшов своє ЗДОРОВенне щастя


Захід проходив біля легендарного пам’ятника Дюку і представляв собою яскраву театралізовану виставу, яка привернула увагу багатьох мешканців та гостей міста. Молодь з Харкова, Дніпропетровська та Одеси запропонувала глядачам своє бачення здорового та альтернативного дозвілля.

Вистава була заключним етапом масштабного проекту «ЗДОРОВенний квест «Де б я був?»»*. Учасники – команди-переможниці регіонального етапу квесту, що відбувався 31 травня одночасно у Харкові та Дніпропетровську.

Саме ця молодь стала безпосередніми сценаристами та акторами перфомансу. Саме вони замість пасивного та нездорового відпочинку придумували сюжет, готували костюми і малювали плакати. Ці хлопці та дівчата знайшли свою відповідь, як весело, цікаво та безпечно проводити свій час.


Головні герої вистав, Пєтєчка та Машенька, помилково попали під вплив пагубних звичок, але вдвох вони врешті-решт змогли порвати «мотузок зла» та віднайти своє ЗДОРОВенне ЩАСТЯ!

«Нам не потрібні ілюзорні цінності. Ми не хочемо силіконового щастя. Наш вибір СВОБОДА, ЗДОРОВ’Я та ЛЮБОВ!» - такі слова лунали з вуст представників юнацтва різних міст України.

В цілому, як керівники проекту так і безпосередні учасники залишились задоволенні проведеним відпочинком. Всі повернулись додому засмаглими та ЗДОРОВенно ЩАСЛИВИМИ!

Проект відбувається за підтримки THE WORLD BANK.

Джерело : Демократичний Альянс
Автор : Оксана РоманBookmark and Share