Міжнародний молодіжний форум «Молодіжний рух та студентське самоврядування: демократичний досвід країн Східної Європи»


Проходитиме форум за участю активістів молодіжного руху та представників студентського самоврядування республік Словаччина, Литва, Польща та Російської Федирації.
Про свою участь у форумі заявили понад 150 делегатів з різних регіонів України – представники майже з усіх найбільших вищих навчальних закладів нашої держави, а також члени найпотужніших молодіжних громадських організацій.
Відкриття міжнародного форуму відбудеться 25 червня об 11:00 годині в приміщенні актового залу ХОД ТРК «Поділля-центр», за адресою: м. Хмельницький, вул. Володимирська, 92.
В урочистому відкритті пленарного засідання візьмуть участь: Голова Хмельницької облдержадміністрації І.К. Гавчук, Хмельницький міський голова С.І. Мельник, ректор Хмельницького університету управління та права, доктор наук з державного управління, професор В.М. Олуйко. З доповідями виступлять також президент Української асоціації студентського самоврядування А. Ігнатович, координатор Молодіжної громадської колегії при Голові Верховної ради України А.О. Черних, голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив» О.Г. Солонтай та делегати із закордону, що презентуватимуть свої програми своєї діяльності і розвитку молодіжного руху.

Основні тематичні напрями форуму:
• Історія становлення, реалії та перспективи молодіжного руху.
• Нормативно-правове забезпечення розвитку студентського самоврядування: закордонний досвід та вітчизняна практика
• Вплив молодіжних організацій на формування державної молодіжної політики.
• Основні соціальні проблеми студентства та пріоритетні шляхи їх вирішення
• Хто виховує молодь?
• Перспективи міжнародного співробітництва для молоді України.

Під час роботи форуму передбачається проведення семінарських занять та тренінгів, де обговорюватимуться актуальні питання імплементації болонського процесу в Україні, та проблеми реалізації демократичних засад студентського самоврядування, стан молодіжного руху в Україні та куди йому рухатись, проблеми виховного процесу дітей та молоді й шляхи їх подолання.
Наступного дня, 26 червня з 10:30 до 11:30 в приміщені Актового залу ХУУП, відбудеться підбиття підсумків форуму, по результатам якого пройде Прес-конференція, за адресою: м. Хмельницький, вул. Театральна, 8.
Оргкомітет форуму висловлює сподівання, що цей захід стане ще одним кроком до становлення і розвитку молодіжного руху та студентського самоврядування в Україні та встановлення тісних міжнародних зв’язків між країнами-учасниками форуму.

За детальнішою інформацією звертатись за телефоном в м. Хмельницькому 71-75-90, або 8(097)782-69-78.

Контактні особи –
Дмитро Анатолійович Габінет,
Тетяна Миколаївна Ясінська,
Руслан Олегович Рохов.

Bookmark and Share