ОГОЛОШУЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЛІТНЮ ДЕБАТНУ ШКОЛУ


Літня Дебатна Школа - це...

Протягом сонячних літніх днів ви маєте можливість познайомитися із правилами дебатів, вдосконалити свою майстерність та навички гри, поділитися знаннями з іншими, конструктивно та весело програти в дебати, зробити крок до вдосконалення суддівства. А крім того, отримати море задоволення від спілкування з друзями та однодумцями, ласкавого сонця та природи берегів Азовського моря.

Під час школи заплановано проведення тренінгів з правил для початківців та досвідчених гравців; Турнір Чемпіонів за правилами Лінкольна-Дагласа, а також турнір з фан-дебатів для демонстрації невичерпних запасів іскрометного гумору дебатерів.

Тренерами Школи стануть відомі у дебатній спільноті досвідчені дебатери з Росії та України. Всього в Школі запланована участь близько сотні чоловік.

Умови участі

Реєстраційний внесок для участі в Школі складає 235 грн., який покриває проживання та харчування упродовж 7 днів. Попередня програма заходу додається.
До участі у другому етапі реєстрації запрошуються члени ВМГО «Дебатна Академія», які мають досвід гри в дебати.

Як взяти участь?

Щоб взяти участь у Школі необхідно надіслати заповнену анкету (додається) на електронну пошту DebateClubUA@gmail.com до 18.00 25 червня. Перевага надається заявкам, які отримані першочергово.
Із додатковими питаннями щодо турніру звертатися на електронну пошту DebateClubUA@gmail.com.


Прес-центр ВМГО „Дебатна Академія”

Контакти ВМГО „Дебатна Академія”:
тел./факс: 38 (044)-246-71-36;
тел.: 8067-969-4740;
www.debate.org.ua, www.debate.com.ua,
e-mail: DebateClubUA@gmail.com
e-mail: DebatePressCentre@gmail.com

Bookmark and Share