Чи можливий діалог між молоддю та Урядом?


Чому я впевнений в цьому? Тому є підтвердження.

За ініціативи студентських та молодіжних громадських організацій в березні місяці поточного року були розроблені та направлені на розгляд Кабінету Міністрів України цілий перелік проектів державних програм та пропозицій щодо необхідності внесення змін до існуючих Постанов Кабінету Міністрів України:

1. Підтримка студентської молоді:
- проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про Державну програму «Студентський прорив на 2008-2012 роки».

2. Стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених:
- проект Постанови Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України № 1275 від 24.12.2006 року „Про розмір стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених” (На сьогодні розмірі зазначеної стипендії становить – 270 грн., а мінімальна студентська – 300 грн.)

3. Студентські гуртожитки:
- проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про Державну програму «Студентський та учнівський гуртожиток на 2008 – 2010 роки»;

4. Пільговий проїзд студентів:
- проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку надання пільгового проїзду студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів у міському та приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному і залізничному транспорті територією України»;

- передбачити в проекті змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік» кошти на пільговий проїзд залізницею в розмірі 102,9 млн. грн. в структурі видатків Міністерства транспорту України (на сьогодні в структурі видатків Міністерства освіти і науки України заплановано лише 38 млн. грн.)5. Адаптація кримськотатарської молоді:
- проект Постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Програми сприяння соціальному становленню та адаптації кримськотатарської молоді на 2008 – 20013 роки”. (Попередня програма була розрахована на 2002-2005 роки).

6. Державна підтримка молодіжного підприємництва:
- проект Постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Державної програми підтримки молодіжного підприємництва на 2008-2013 роки” (Попередня Державна програма була розрахована на 2002-2005 роки).

7. Доступність отримання вищої освіти:
- проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку надання цільових пільгових державних кредитів для здобуття вищої освіти» в частині вдосконалення механізму повернення кредитних коштів.

ЖОДНИЙ із зазначених проектів документів не був підтриманий і не внесений на розгляд Кабінету Міністрів України.

Все це є черговим підтвердженням, того що молодь потрібна владі лише в умовах передвиборчих кампаній і не більше..

Можливо, прийде час більш відповідальним та послідовним політикам? Молодим людям залишається тільки сподіватися та чекати….

Черних Андрій, Координатор Молодіжної громадської колегії при Голові Верховної Ради України


Bookmark and Share