Президент Віктор Ющенко привітав обдаровану молодь України


Для кожної країни найбільшу цінність становлять освічені люди, які знайшли своє місце в житті, сповна реалізували власні творчі й професійні можливості, інтелектуальні та організаторські здібності. Саме вони є головним рушієм прогресу у всіх сферах діяльності суспільства і держави.

Упевнений, що одним із пріоритетних напрямів роботи державної влади в Україні має бути постійна підтримка обдарованих молодих учених, митців та спортсменів – потіжного потенціалу творення майбутнього України.

Я глибоко зацікавлений у тому, щоб ви, талановиті й ініціативні молоді люди, були фізично і духовно досконалими, мали широкі перспективи, віддано працювали на благо України та її народу.

Бажаю вам дальшого зростання, творчого натхнення і незламної віри у свої сили.Президент України Віктор ЮЩЕНКО

Презентація та безкоштовне поширення даної книги відбудеться 27 червня 2008 року за адресою м. Київ, вул. Пирогова, 9, Зал засідань Вченої Ради Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (ауд. 231). Початок о 14:00.

За додатковою інформацією та для отримання запрошень звертатися за тел. 8-066-257-20-61 (Сергій) або e-mail: som@som.org.ua

Bookmark and Share