18 років – прийнятний і достойний термін для усвідомлення свого українського громадянського повноліття


Приїзд багатих бізнесменів із інших країн в Україну, які легко вливаються в український політичний процес, сколочують під себе депутатську групу чи стають українськими депутатами, а потім по-плебейському опльовують сім’ї вищого керівництва країни, – це ознака етико-політичного нонсенсу, який годі собі уявити в Росії, Франції чи будь-якій іншій країні. Так прокоментував політичну діяльність окремих депутатів ВР іноземного походження письменник і політолог, експерт Ліберального українського клубу Анатолій Дністровий.
На думку політолога, поспішність, із якою громадяни – ще недавно іноземного походження – потрапляють до Верховної Ради України, має стати предметом серйозного нормативно-правового регулювання чи гострої реакції суспільства загалом. «Політичні туристи ніколи не любитимуть нашу країну як рідну, оскільки завжди сприйматимуть її як джерело доходів і в перспективі можливе приватне підприємство. Вони далекі від цінностей українського народу, його демократичних прагнень, їм взагалі все це нецікаво».
Анатолій Дністровий переконаний, що ганебним взірцем діяльності політичних туристів в українському парламенті є вихід «народносамооборонця» Бута з демократичної коаліції та плебейські випади Жванії щодо теми отруєння президента та на адресу першої леді Катерини Ющенко. «Є речі, що зачіпають за живе кожного українця, і ми не повинні на це заплющувати очі. Це не питання політичних кольорів чи симпатій – це питання політичної культури та національної гідності».
Політолог переконаний, що необхідно внести суттєві зміни в чинне законодавство, зокрема в ті положення, що регламентують право громадян щодо участі у виборах і гілках влади. На думку Дністрового захистити Україну від іноземного політичного авантюризму та туризму можна лише таким нормативним положенням: «право участі у гілках влади матимуть лише ті громадяни, що народилися в Україні, чи отримали українське громадянство і прожили не менше 18 років у нашій країні. 18 років – прийнятний і достойний термін для усвідомлення свого українського громадянського повноліття».

Прес-служба Ліберального Українського Клубу
Марина Губська 8 096 588 41 5
Україна м. Київ, вул. Федорова №9/72. Телефон: //096//588-41-57. E–mail: liberalclub@gmail.com
ЕДРПОУ: 33492184. Поточний рахунок: 2600 431 4560 01 (гривна) 2600 531 4560 02 (валютний) у АБ «Південний» Філія в м. Києві МФО 320917Bookmark and Share