Нова молодіжна газета - "Спротив"


На Рівненщині з’явилася нова молодіжна газета, засновником якої стала Рівненська обласна організація „Національного Альянсу”. І-й номер присвячений мандрівному табору „Доброволець” (система „Урай”), діяльності громадської організації „ПОРА”, інформуванню про корисні інтернет-сайти, Рівненський Студентський Страйковий Комітет і дуже багато чого іншого, у тому числі про свастя та Махна.
У „Спротиві” також зазначається, що 19 березня в кіно палаці „Україна” в Рівному за участі режисера Олеся Ярчука та провідних акторів відбудеться презентація фільму „Залізна сотня”.


Про фільм „Залізна сотня”:
За мотивами книги Юрія БОРЦЯ “ У вирі боротьби “

Події у фільмі “ Залізна сотня “ (за жанром – героїко–романтична драма) відбуваються на теренах Східної Польщі, території, на якій споконвічно проживали мільйони українців, і котру спочатку захопила більшовицька Росія, потім Третій Рейх, а після війни Сталін “подарував” комуністичній Польщі .
У вирі цих трагічних подій і опинилася сотня бійців Української Повстанської Армії на чолі з Михайлом Дудою – Громенком...
Зрозуміло, що сили були нерівні, та міць духу, віра в кінцеву перемогу, рухала незламною “ Залізною сотнею “,залишки якої 1947 року здійснили героїчний рейд на Захід, до Баварії, яку тоді контролювала американська військова адміністрація.
Герої фільму, побудованого на реальних фактах, молоді українці, які свідомо йшли до лав УПА. Автори фільму не ставили перед собою мету показати лише героїку тих часів.
Наскрізна думка кінокартини – це думка про те, що і на війні, в екстремальних умовах, коли завжди поруч бруд, кров, смерть – можна залишитись людиною, зберегти в собі високі чисті почуття, гідність, порядність... І можна по–справжньому кохати, не зважаючи на те, що смерть чекає поруч, на кожному кроці...
Динамічний, емоційно загострений сюжет, романтичні відносини, чудова операторська робота, оригінальна музика, органічний акторський ансамбль – усі ці компоненти збалансовані напрочуд гармонійно, а тому дають серйозні підстави сподіватись, що фільм “Залізна сотня”, безумовно , користуватиметься успіхом у глядача.
Тривалість фільму 100 хв.

Bookmark and Share