Дебатний фестиваль «Студентське життя» у рамках V Всеукраїнського мультифестивалю «Студентська Республіка–2008»


Дебати – це популярна у всьому світі гра, яка має на меті розвиток інтелектуального та творчого потенціалу людини. Вони розвивають критичне мислення, розширюють світогляд, формують навички красномовства та вчать нестандартним творчим підходам до вирішення завдань. На даний час дебати існують більше ніж у 60-и країнах світу. Їх учасники демонструють яскраві змагання інтелекту, знань та красномовства на міжнародних та національних турнірах.

Дебати не є звичайною побутовою суперечкою. Це дискусія, організована за спеціальними правилами відповідно до різних форматів. Команди, які називаються Уряд і Опозиція, обговорюють Резолюцію раунду, тобто тему, яка була запропонована для розгляду.

Незалежні судді оцінюють як внутрішню сторону (структуру та змістовне наповнення промови), так і зовнішню сторону виступу (стиль промови та рівень впливу та володіння аудиторією).

Багато всесвітньо відомих політиків, бізнесменів та діячів культури були свого часу дебатерами. Тому недивно, що кожен другий Президент США мав за честь вважати себе випускником дебатного клубу.

Дебатні фестивалі будуть проводитись на регіональних Студентських Республіках за Британським форматом Парламентських дебатів. Тема фестивалю «Студентське життя». Кращі команди і переможці регіональних фестивалів матимуть змогу взяти участь у дебатному турнірі на ювілейній Всеукраїнській Студентській Республіці.

Вже зараз ви маєте можливість зареєструватися на участь в проекті та провести свій час не тільки цікаво, а й корисно!!!

Для того, щоб стати учасником дебатного фестивалю, надішліть, будь ласка, заповнену анкету (додається) на електронну скриньку кураторів регіональних фестивалів. Контакти з’являться незабаром.

Із будь-яких питань звертайтеся до кураторів фестивалю Олени Могилко та Назарія Боярського.

Куратори фестивалю:

Олена Могилко (ВМГО «Студентська Республіка»)
+38 (066) 310 17 02, elena_mogylko@mail.ru

Назарій Боярський (ВМГО «Дебатна Академія»),
+38 (097) 925 888 1, nazarini@ukr.net


Додатки ви можете скачати за адресою - http://www.studrespublika.com/festival/debati.php:

Анкета учасника Дебатного турніру V Всеукраїнського мультифестивалю «Студентська Республіка-2008».

Критерії оцінювання

Основні орієнтири для дебатування за британським форматом парламентських дебатів


Bookmark and Share