До Дня Молоді СОМ провів круглий стіл «Обдарована молодь України»


Учасників та організаторів круглого столу «Обдарована молодь України» привітав Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту пан Юрій Павленко.

Відкрив роботу круглого столу Перший проректор НПУ імені М.П. Драгоманова пан Володимир Бех.

У роботі круглого столу взяли участь Директор Інституту обдарованої дитини Академії педагогічних наук України пан Володимир Камишин, Директор Департаменту наукових та освітніх програм МБФ «Україна 3000» пан Олександр Олійник, Керівник проектів БФ «Розвиток України» пані Олеся Островська-Люта, президент БФ «Товариство «Приятелі дітей» пані Лариса Криса, освітяни, науковці, представники МОН України, Мінсім’ямолодьспроту України, багатьох громадських організацій та засобів масової інформації. Загалом були присутні понад 100 осіб – управлінців, науковців та практиків, що працюють у сфері підтримки обдарованої молоді.

Організатори заходу щиро вдячні всім учасникам, що змогли взяти участь у круглому столі за їх активність та небайдужість до проблем обдарованих дітей та молоді України.

На круглому столі Володар Гранту Президента України, Голова Союзу одарованої молоді Сергій Терепищий презентував основні результати проекту «Оцінка сучасного стану та поширення перспективного досвіду роботи з обдарованою молоддю в регіонах України».

Завантажити презентацію: www.som.org.ua/files/som_present_27_06_08.pps

У рамках заходу також відбулось нагородження активістів СОМ Подяками Київського міського голови. Нагороди отримали: Новик Наталія, Захарченко Олексій, Пінчук Наталія, Синільник Олег, Стешин Віктор, Коблюк Тарас, Копач Анна.

Усі учасники безкоштовно отримали унікальне видання – першу книгу із серії «Обдарована молодь України», що започаткована Союзом обдарованої молоді в 2007 році.

Bookmark and Share