Юрій Павленко привітав учасників та організаторів круглого столу «Обдарована молодь України»


Сьогодні талановиту молодь недаремно називають інтелектуальною елітою нації. Саме її сміливі ідеї, нестандартні рішення, оригінальне світосприйняття змінюють психологію, настрої, спосіб життя як окремих людей, так і суспільства в цілому.

Ми розуміємо, що без вагомої підтримки творчий процес може звестись нанівець в елементарній боротьбі за виживання, за можливість бути надрукованим, взяти участь у конкурсі серед талановитої молоді, зеалізувати свої здібності.

Тому Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту одним із пріоритетів своєї діяльності визначило підтримку обдарованої і талановитої молоді, її громадянське становлення, формування активної життєвої позиції.

Ми переконані, що залучення молоді до суспільного розвитку сприятиме формуванню громадянського суспільства в Україні, утвердженню в повсякденному житті кожної людини цінностей демократії, тендерної рівності, соціальної єдності.

Вірю, що сьогоднішня зустріч є для Вас гарною нагодою забезпечення подальшого зростання молоді як свідомих громадян України, які працюють на її розбудову і процвітання.

Міцного здоров’я, добра і благополуччя кожному з Вас!


Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко
Bookmark and Share