Начальник Головного управління у справах сім’ї та молоді КМДА Сергій Березенко привітав молодих людей зі святом!


Ми прагнемо зробити життя молодих людей легким та безтурботним, щоб сучасні молоді кияни відчували всіляку допомогу у навчанні, роботі та відпочинку. Щоб вони відчували задоволення від того, що мрії та цілі, поставлені ними, здійснюються та реалізуються.


Ми хочемо подарувати молоді впевненість. Впевненість у тому, що після закінчення навчання, кожен студент матиме гарантоване працевлаштування. Тому сьогодні при ВУЗах міста Києва вже працює 12 центрів праці, куди кожен студент може звернутися за безкоштовною консультацією у пошуку роботи.


Ми даємо можливість молодим людям підтримувати своє здоров’я, відчувати силу в своїх руках та серцях. Тому кожного року ми споруджуємо для них нові сучасні спортивні майданчики та футбольні поля. Щороку від Головного управління у справах сім’ї та молоді до оздоровчих спортивних баз та пансіонатів на береги Чорного та Азовського морів, Закарпаття та Прикарпаття їдуть тисячі київських студентів.


І кожного року ми організовуємо святковий концерт до Дня молоді. І радіємо від того, що бачимо ваші щасливі та усміхнені обличчя. Ми святкуємо разом з вами, бо щоденна важка праця для вас та заради вас, приносить результати.

З повагою, начальник Головного управління у справах сім’ї та молоді КМДА Сергій Березенко


Bookmark and Share