Представник Білоруської опозиції у Луцьку


На запрошення Волинської обласної молодіжної організації «Національний Альянс» 11 березня до Луцька прибув представник білоруської опозиції В’ячеслав Сівчик, який є координатором Білоруського спротиву та заступником голови Асоціації політв’язнів Лукашенківського режиму. Мета приїзду — налагодження контактів та обмін досвідом між громадськими організаціями України та Білорусії з метою подальшої співпраці. У Луцьку він мав кілька зустрічей: із студентами та викладачами Волинського державного університету імені Лесі Українки, журналістами та громадськістю міста.
Було проведено круглий стіл на тему: «Демократія в Білорусії: міф чи реальність». Активну участь в обговоренні даного питання взяли виконуючий обов’язки заступника голови Волинської обласної державної адміністрації з питань зовнішніх відносин Владислав Стемковський, голова Волинської обласної організації «Народний Рух України» Володимир Банада, голова Всеукраїнської молодіжної організації «Національний Альянс» Ігор Гузь, заступник декана історичного факультету ВДУ ім. Лесі Українки Анатолій Шваб, представники молодіжних громадських організацій міста.
Було досягнуто ряд домовленостей про співпрацю «Національного Альянсу» й Білоруського спротиву в плані проведення спільних таборів та вишколів. Були висловлені ідеї про створення білорусько— українських центрів співпраці у прикордонних областях країн.

Прес-служба Волинської обласної організації «Національний Альянс»
вул. Ярощука, 10 м.Луцьк Україна 43 000
тел/ +38(03322) 2-70-95
www.National.org.ua
e-mail: volyn@national.org.ua

Bookmark and Share