«DJUICE-АДРЕНАЛІН» ТА САШКО ПОЛОЖИНСЬКИЙ ОБ’ЄДНУЮТЬ ПРОГРЕСИВНУ МОЛОДЬ!


З 10:00 до 22:00 на Торговій площі м. Біла Церква DJUICE заряджатиме всіх бажаючих музичною енергією. Адже відірватись по повній молодь зможе з драйвовими гуртами: «Тартак», «СкруDG», «За край», «Нерозгадані», «Перлина Степу».
Своїми думками щодо сучасної молодіжної культури ділиться Сашко ПОЛОЖИНСЬКИЙ, лідер гурту «Тартак», який виступає хедлайнером фестивалю:
«Необхідно усвідомлювати важливість фесту подібного рангу для розвитку сучасної музики та молодіжної культури зокрема. Адже «DJUICE-Адреналін» є своєрідним індикатором прагнення молоді до здорового способу життя, спонукає до творчості та самореалізації. DJUICE надає можливість відчути позитивну енергію та драйв життя».
Сашко також пообіцяв виконати для своїх мобільних фанів відомий хіт «Стільникове кохання» з альбому «Музичний лист щастя».
Чернігівська рок-група «СкруDG» є справжнім ветераном «DJUICE-Адреналіні». Вони беруть участь у фестивалі з часу його заснування.
Говорить фронтмен «СкруDG» Євген БОНДАРЕНКО:
«Гурт «СкруDG» бере участь в фестивалі з 2005 року. І я дуже радий, що фестиваль постійно розвивається, поступово виходячи на національний рівень та збираючи все більшу кількість активних учасників та прихильників».
Заступник директора з маркетингу Київського регіонального управління «Київстар» Антон ДЗЮБЕНКО: «Бренд DJUICE - це заряд творчої енергії та нових можливостей. Саме тому вже четвертий рік поспіль національний мобільний оператор «Київстар» проводить фестиваль молодіжної культури. Він, як і наш бренд, збирає енергійних, позитивних, творчо заряджених молодих людей».
Для любителів екшену в рамках фестивалю відбудуться сценічні баталії MC, діджеїв та піджеїв, а на танцювальних майданчиках змагатимуться брейкдансери та крампери. Кращих у своїх номінаціях обиратимуть авторитетні судді та самі абоненти DJUICE, чиє SMS-голосування буде визначальним. Не залишиться поза увагою і такий напрямок молодіжної творчості як графіті. Розмальовувачі сірих урбаністичних споруд візьмуть участь у конкурсі «DJUICE-ком’юніті». Кожен учасник намалює свій образ абонента DJUICE, а користувачі молодіжного оператора зможуть приміряти ці образи на себе, просунувши своє обличчя у спеціальний проріз.

Довідка про бренд «DJUICE»
DJUICE – молодіжний міжнародний бренд, який був розроблений та запущений компанією «Telenor» (партнером «Київстар») у Швеції в 2002 році, а після широкомасштабних досліджень адаптований під український ринок. Насьогодні DJUICE, окрім України, успішно працює в Швеції, Норвегії, Угорщині, Бангладеш і Пакистані. DJUІCE має унікальне позиціонування на ринку, що забезпечує йому визнання серед молодих користувачів мобільного зв’язку. Таким чином, абонентами DJUICE є 8,87 млн. людей (станом на 01.05.2008).

За додатковою інформацією звертатись до
Спеціаліста з маркетингу Київського регіонального управління «Київстар» Олексія Цимбаленка
тел.8 067 220 69 38, Alexey.Tsymbalenko@kyivstar.net
та
Спеціаліста зі зв’язків з громадськістю Київського регіонального управління «Київстар» Олександра Колота
тел.8 067 220 90 91, Alexander.Kolot@kyivstar.net
www.djuice.com.ua

Довідка: Історія «DJUICE-Адреналіну»:
Місія «DJUICE-Адреналіну» - дати можливість проявити себе молодим людям, які прагнуть самореалізації.
Цей фестиваль об’єднує різні напрямки молодіжної культури:
- сучасна музика (прогресивний рок, електронна, хіп-хоп);
- сучасні стилі танцю (хіп-хоп, брейкданс, крамп);
- скейтинг, роллінг (катання на роликових дошках та ковзанах);
- велотриал
- графіті;
- діджеїнг (зведення музичних треків);
- віджеінг (зведення відеофрагментів під музику).

«DJUICE-Адреналін» було започатковано у День молоді, 29 червня 2005 року в Чернігові. Перший фест пройшов на березі мальовничої річки Десни, неподалік від пішохідного мосту. Територія була розділена на дві зони. На екстрим-майданчику змагалися між собою представники молодіжного спорту – скейтери, роллери, танцюристи-брейкери. Поряд було розташовано сцену, де виступали відомі чернігівські музиканти – групи «Городская тоска», «Депо 02», «СкруDG». Хедлайнером виступав гурт «Димна Суміш». Фестиваль зібрав близько 5 тисяч чоловік.

2006 року «DJUICE-Адреналін» перемістився до чернігівського Центрального парку культури та відпочинку. Тут, на території сучасного скейт-парку своїм вмінням вражали спортсмени-екстремали. Також відбувся чемпіонат міста з брейкдансу, який судив відомий київський шоу-балет «Free-Art».

Другу частину свята приймала розташована неподалік сцена Літнього театру. Співали гурти «СкруDG», «Широко Закриті Очі», «Chicos de la Fiesta». Хедлайнер - гурт «Димна Суміш». Того року захід відвідали вже 8000 чоловік.

2007 рік. Чернігів. Денні заходи фестивалю за традиційною програмою проходили на території міського парку. Яскравою подією стало змагання стріт-рейсерів. Ввечері молоді жителі міста змогли побачити виступи друзів фестивалю – гуртів «Широко Закриті Очі», «Chicos de la Fiesta», «СкруDG» на чолі з хедлайнером – відомим українським гуртом «Грін Грей». «DJUICE-Адреналін» стає для Чернігова традиційним міським святом. До фестивалю долучилися понад 10000 чоловік.

У 2008 році географію «DJUICE-Адреналіну» розширено. Крім Чернігова, захід відбудеться в Білій Церкві. Загалом у двох містах організатори фестивалю очікують зібрати більше 40 тисяч відвідувачів.

Довідка: DJUICE – територія сучасної молодіжної культури
DJUICE – це не просто мобільний бренд. За час свого існування він став частиною молодіжного життя, оскільки робить все для того, щоб українська молодь знаходилася в епіцентрі найцікавіших культурних подій. Восени минулого року DJUICE організував безпрецедентний музичний фестиваль DJUICE MUSIC DRIVE, який охопив Херсон, Харків, Луганськ, Сімферополь, Чернівці, Одесу, Київ. Тоді більш ніж півмільйона любителів сучасної трендової музики на власні очі побачили виступи найактуальніших українських виконавців: ТНМК, Esthetic Education, Stereoliza, Gorchitza Live Project, «Скай», «Тартак», Lama, Katya Chilly, Mad Heads XL, Dazzle Dreams. А справжньою фішкою фестивалю стали виступи лідера європейських танцмайданчиків Apollo 440 та найпопулярнішого в світі електронного проекту Chemical Brothers.

Для любителів сучасного кіномистецтва DJUICE організовував фестиваль «АЗІЯ-КІНО». У 2007 році кіномани Києва, Дніпропетровська, Полтави, Одеси, Харкова, Донецька, Запоріжжя, Севастополя і Львова побачили стрічки кращих азіатських режисерів. А для тих, хто хотів спробувати себе в якості режисера, цього року DJUICE провів фестиваль мобільного кіно DJUICE MOBILE MOVIE FEST. І хоча мобільний телефон – це не професійна кінокамера, справжні таланти змогли розкритись навіть у короткометражному мобільному жанрі.


Довідка про учасників фесту:

Гурт «За край»
Рік заснування: 2005
Батьківщина: Біла Церква
Спрямування: популярний рок, не обтяжений занадто важкими звуками, велика увага приділяється мелодії пісні та текстам.
Коменти з Інтернету: Ціль гурту – широке визнання творчості.

Гурт «Нерозгадані»
Рік заснування: 2005
Батьківщина: Київ
Спрямування: рок
Коменти з Інтернету: На фестивалі «Рок у твоєму місті», який відбувся у Білій Церкві «Нерозгадані» розділили перше місце з гуртом «За край»

Гурт «Перлина степу»
Рік заснування: 2001
Батьківщина: Київ
Спрямування: Не нудний пост-панк - так характеризують «Перлину степу». У шалено драйвовій музиці «Перлини» є відчайдушна щирість, віртуозна безпосередність, присутність етно-мотивів та присмак українського села в панківських акордах.
Коменти з Інтернету: Гурт активно виступає в Київських клубах та здійснює виїзні виступи закордоном.
На даний час гурт «Перлина Степу» записує свій платиновий диск та готується до мегагалактичних гастролей. Готуйтесь, на вашій планеті теж відбудуться концерти.

Гурт «СкруDG»
Рік заснування: 2004
Батьківщина: Чернігів
Спрямування: прогресивний рок, метал
Коменти з Інтернету: Ветерани «DJUICE–Адреналіну»

Гурт «Тартак»
Рік заснування: 1996
Батьківщина: Луцьк
Спрямування: прогресивний рок, хіп-хоп, альтернатива, також є етно-версії та треки, перероблені в стильну танцювальну сучасну музику.
Коменти з Інтернету: - Можна не любити музику «Тартака», але не поважати Сашка Положинського - неможливо! Хто не знає ультра-живого, супер-стрибучого, гіпер-харизматичного та дуже цікавого в спілкуванні фронтмена популярної української формації – «Тартак»?

-Тартак демонструє досить цікавий і якісний синтез хіп-хопу і звичайнісінького панк-року, з його невгамовною і дикою енергетикою, яка на живих виступах колективу не залишить байдужим навіть покійника.
Bookmark and Share