"Студентська республіка" обирала мера та грала у мафію


На фестивалі створили та зареєстрували вісім фестивальних політичних партій та висунули три кандидати в мери. Адже мету заходу його організатори окреслили досить чітко - створити "політичні партії", зареєструвати їх, і шляхом реклами та агітації набрати найбільшу кількість голосів, щоб потрапити до магістрату Студентської республіки.

У минулому році мером такої республіки став студент Вінницького національного технічного університету Артем Соболєв:

- У тому році як студенти ми брали участь в цьому фестивалі та виграли, у цьому ж році ми допомагаємо в організації, та спонсоруємо частину гри.

Цьогорічний переможець - мер студентської республіки Дмитро Дідик, як і його попередник - студент ВНТУ, голова фестивальної Партії юних техніків, переміг, тому що в його програмі були практичні плани.

- Мої конкуренти виставляли теоретичні програми, пов'язані з освітою. Ми ж продумали те, що має бути на фестивалі студентської республіки в наступному році. Все здійсненне, нічого надприродного.

У кінці серпня в Крим на Всеукраїнський фестиваль поїдуть найкращі представники студентства.

- Вінницьку область запам'ятають. Ми переможемо, я у цьому впевнений. Бо ми - найкращі! - переконаний Дмитро Дідик.

Студент ВНТУ Ігор Колос голова партії "СаЛО" (Союз або Ліга однодумців) вперше на фестивалі. Він вважає, що цей захід необхідний, адже тут збирається еліта з різних вузів. У студентів є можливість поспілкуватися, обговорити питання, які їх турбують.

- Але як кажуть: "хорошо, та мало". - сказав Ігор Колос.

Та студенти можуть не тільки створювати партії та грати в політичні ігри. Вони люблять і вміють гарно відпочивати. Захід проводився у формі мультифестивалю, тобто крім основної частини гри, відбулись ще й змагання у вигляді квесту, гри у мафію, дебатів, КВН, брейн-рингу, міні-футболу та інших молодіжних захоплень.

Також вінницькі студенти вибрали "Першу леді-2008". Статус королеви краси здобула вихованка педагогічного університету Наталія. Вона вразила глядачів не тільки вродою, але й співом та вмінням природно поводитись на сцені.

Автор: Наталія ПІСКУНІЧЕВА

Bookmark and Share