Молодь «Третьої сили»


Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Третій шлях» зареєстрована Міністерством юстиції України 11 травня 2005 року. За короткий період свого існування молодіжна організація «Третій шлях» уже встигла зарекомендувати себе добрими справами. Так активістами організації у співпраці з політичною партією «Третя сила» була ініційована акція «Гільза пам’яті», що покликана вшанувати пам`ять про ветеранів Великої Вітчизняної війни. В основі акції «У третій силі допомога» - привернути увагу громадськості до можливих екологічних проблем у разі добудови Ташликської ГАЕС.
У творчому конкурсі «Сутність третьої сили в Україні» взяли участь студенти з восьми областей України.

Заслуговують на увагу проекти обласних осередків організації. «Мальовнича Харківщина», «Щасливе дитинство» - стали першими кроками у розбудові Харківської обласної та міської молодіжних організацій. Активно співпрацюють з студентською молоддю Івано-Франківська, Кіровоградська, Дніпропетровська організації. За організаційної підтримки Волинської обласної організації відбувся місцевий фестиваль студентських команд КВК, а Запорізька обласна організація організувала власну команду з Брейн-рингу.

У Херсоні іде активна робота з створення власної молодіжної сторінки у місцевій газеті.
Сьогодні ми продовжуємо активно розбудовувати організацію.

Наше завдання створити організацію насправді потрібні молоді. Ми прагнемо, щоб наша молодіжна організація могла вирішувати як проблеми загального характеру для молоді так і кожної молодої людини окремо.

Україна – держава, що наділена Богом унікальними природними ресурсами. Українці – талановитий та сильний народ, що здатен побороти найбільші перепони на своєму шляху. Ми – прагнемо стати тим поколінням що подарує своїм нащадкам гарне щасливе життя. Я переконаний що ви приєднаєтесь до нас в наших прагненнях!

Голова ВМГО «Третій шлях»
Володимир Карплюк

Bookmark and Share