Проща вільна без тютюну та алкоголю!


Працівники торгового відділу разом з волонтерами з Молодіжного Парламенту Кременчука, Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій та Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводили рейди по магазинам та кіоскам, які знаходилися поруч з місцем святкування Дня молоді. Молодь підходила до продавців та просила купити алкоголь, якщо ж їй продавали, то продавець отримував попередження, а наступного разу до нього застосовувалися відповідні санкції.

На самій ж площі Перемоги проходило опитування молоді щодо їхнього відношення до паління. У результаті такого анкетування встановлено, що з 470 опитаних 307 палять із них переважна більшість чоловіків. Основними причинами чому вони почали палити, курці називають друзів, компанію та стрес. Платять наші молоді кременчужани на цигарки більше 100 гривень у місяць.

І що саме цікаве, що 415 з загальної кількості опитаних, знають, що існує законодавча заборона паління в громадських місцях. Але основною причиною, чому курці порушують цей закон є те, що до цього часу в місті чітко не визначені ті громадські місця де не можна палити.

Усі опитані цього дня отримали інформаційно – просвітницьку поліграфію з роз’ясненням щодо акції та аргументами, які переконують, що палити шкідливо для здоров’я. Також, усі хто долучився до акції отримали наліпку з написом „Я сьогодні не палю!”.

kmkmo@mail.ruBookmark and Share