„Свій до свого по своє” на Вінниччині розпочнеться за підтримки влади 24 березня


„Розпочалася всеукраїнська акція „Свій до свого по своє!”, зініційована Молодіжним Націоналістичним Конгресом” - такі слова ви могли чути близько 2 років тому по всій Україні. Сьогодні проходить уже четвертий етап акції на Вінниччині. В рамках акції буде проведено низку презентацій книг за участі авторів або упорядників, представників навчальних закладів та громадськості. Благодійна допомога книгами буде передана навчальним закладам м. Вінниці й бібліотекам області.

Чому Молодіжний Націоналістичний Конгрес та його партнери Центр Національного Відродження ім. С.Бандери та благодійний фонд „Соборність” поставили собі за мету допомогти бібліотекам?

На сучасному культурному розвитку України більшість літературних фондів бібліотек Вінницької області знаходяться у стані повільного забуття, і тому потребують оновлення українською історичною літературою. Більшість застаріло-ідеологічних багатотомників взагалі не сприймаються молоддю як літературні твори і не здійснюють жодного морального виховання. Ця акція дозволить розширити коло учнів „української школи культурного виховання” та примножити здобутки української молодої нації у вихованні самосвідомості.

Черговий, четвертий етап акції за підтримки управління у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації буде проведено 24 березня 2005року в приміщенні Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва. Будуть запрошені керівники районних та бібліотек м. Вінниці, представники ВНЗ м. Вінниці. В цей день планується урочисто здійснити книжкові подарунки декільком з основних бібліотек міста та районним бібліотекам.

Прес-служба Вінницької обласної організації МНК

Bookmark and Share