На Франківщині відбулася Всеукраїнська конференція дружинників Спілки Української Молоді в Україні


Метою проведення такої конференції було напрацювати рекомендації щодо подальшого розвитку організації, обмінятися думками стосовно стану молодіжного руху в Україні, провести оперативні наради з нагальних питань життєдіяльності Спілки.
Водночас СУМ’івці присвятили цей захід світлій пам’яті Провідника Організації Українських Націоналістів Степана Бандери, 100-річчя від Дня народження якого відзначатимемо 1 січня 2009 року.
Під час секційних засідань учасники конференції акцентували на необхідності оптимізувати роботу організації в напрямку залучення нового членства та активізації роботи Дружин виховників, ратників, суспільників, культурників, міжнародників СУМ в Україні.
Задля покращення інформаційної роботи було проведено тренінг з питань взаємодії з засобами масової інформації та напрацьовано низку рекомендацій для осередкових інформаційних референтів Спілки Української Молоді в Україні. Також прийнято рішення розпочати підготовку до видання методичних посібників з впоряду та церемоніалу, виховної діяльності, діловодства, таборування, вікової психології, співаників.
Окрім теоретичної частини, конференція мала й практичну складову – делегати здійснили тереновий вимарш до місця загибелі повстанського полковника “Різуна” у Чорному Лісі. Тут, згідно організаційної традиції, полеглих борців за Волю України було вшановано СУМ’івською молитвою та відспівуванням державного гімну.
Підсумкове пленарне засідання відбулося у с.Старий Угринів, в конференц-залі меморіального музею на честь Степана Бандери. Це місце має особливе значення для членства Спілки, адже тут знаходиться дім, в якому народився і виріс майбутній Провідник української нації. Саме члени Спілки Незалежної Української Молоді були одними із перших, хто на зорі Незалежності, незважаючи на перестороги, вшановував тут пам’ять Степана Бандери та, з ризиком для життя і здоров’я, тримав стійку біля пам’ятника, який, на жаль, таки вдалося зруйнувати невідомим зловмисникам. Зрештою, частина експонатів музею була передана сюди СУМ’івцем, журналістом, внуком легендарного керманича ОУН Степаном Бандерою - молодшим.
Підсумовуючи результати конференції Голова Крайової Управи Спілки Української Молоді в Україні друг Святослав Липовецький відзначив, що ці три дні були сповнені правдивого СУМ’івського духу, а висліди роботи делегатів буде представлено для подальшого затвердження та впровадження у життя на черговому засіданні КУ СУМ в Україні, яке відбудеться 1 червня 2008 року в м.Київ.
Також керівник організації висловив подяку Івано-Франківській обласній державній адміністрації, яка долучилася до вирішення низки організаційних питань пов’язаних із проведенням цього заходу.


Спілка Української Молоді в Україні
Інформаційна референтура
м. Київ. Вул.М.Коцюбинського, 6/8,
Тел. 8-097-548-34-08
Гел. 8-050-53-87-123
Веб-сайт: www.cym.org
Е-пошта: zmi-ua@cym.orgBookmark and Share