Молоді лідери виступили за активну україно – російську прикордонну співпрацю


Але це важливо робити не лише з енергійністю та натхненням, але і правильно , навчитися організовувати час, ресурси, можливості і досвід минулих поколінь.
Саме із цією метою 1-2 червня 2008 року в тренінговому залі ЛНУ м. Луганськ громадською організацією Студентське Братство Луганської області та Воронежським товариством «Перевесло» при підтримці ПАУСІ було організовано міжнародний семінар – тренінг для молодих лідерів Луганської та Воронежської областей (Росія), де висвітлювалися найпоширеніші підводні течії з якими може зустрітися молодий активіст у своїй діяльності та дискутувались проблеми молоді в маленьких містечках Луганської та Воронежської областей. Виявилося що молодих людей об’єднує не тільки спільний кордон, але і багато спільних проблем. Розглянуто основну структуру громадського життя, мотиви, позитивні та негативні тенденції такого життя, проблеми фінансування, робота із медіа та ефективність тих чи інших ідей.
Великим плюсом було те, що семінар проведено у формі дискусії і кожен з учасників міг поділитися власними думками і вже набутим досвідом. А ще це була чудова можливість інтеграції та взаємообміну, і ще одна нагода поспілкуватися молодим людям з різних країн, але із спільними інтересами та спільними проблемами.

І от уже все позаду. Після багатьох годин навчання та смачного кофі – брейку можна було побачити ідейний вогник в очах учасників, адже недаремно кажуть – «ідея породжує ідею» і з новою хвилею ентузіазму усі пішли робити нові кроки по вирішенню молодіжних проблем в своїх містах та своїх країнах. .

Стоянова Ю. В.
8 0642 710416
oleskor@ukr.netBookmark and Share