«Міс Студентство Закарпаття»


Організаторами виступили «Молодіжний союз «Наша Україна» в особі Владислава Лакатоша, Фундація Регіональних Ініціатив та Студентська рада Закарпаття за підтримки Управління в справах молоді та спорту, Управління освіти та науки, Управління культури ОДА.
Виснажливі репетиції зробили свою справу – чіткі рухи дівчат, мила посмішка глядачам та впевненість в собі довершували образ кожної з них.
Традиційний вихід в національних костюмах вказав на те, що наші українські традиції не забуті і тільки підкреслюють образ кожної дівчини. Вихід в спортивній колекції від магазина «Oхygen» яскраво довершив чіткі риси струнких фігур дівчат, а вихід в купальниках підняв в залі невимовні овації, які супроводжували кожен рух красунь.
Одним із яскравих доповнень конкурсу була презентація дівчат на водоспаді в Лумшорах. Кожна учасниця найгарніше вказала на переваги свого ВУЗу та власні життєві цінності. Також різноманітною була і концертна програма: приїзд танцювального колективу з Берегова «Атас» розбавив виступи традиційно найкращої студії сучасного танцю «Бліц» та колективу «Корпорація друзів». Виступи солістів доповнили сценічний образ заходу.
Дівчата готуються до вечірнього виходу, а перед журі постала нелегка задача – хто найкращий. До речі, журі в той вечір було в такому складі: лікар-нейрохірург – Василь Данацко, директор рекламної агенції «Калейдоскоп» - Тетяна Мясковська, генеральний директор ГТК «Інтурист-Закарпаття» - Олександр Доктор, виконавчий директор готеля «Прага» - Ріхард Крайчек, начальник управління культури – Юрій Глеба, адміністратор диско-клуба «Eila» - Юрій Мощак, директор модельного агентства «Fashion models» - Жанна Калинич, Міс Ужгород 2008 – Катерина Шютева, віце-міс України 2006 – Квітослава Левко, хореограф-постановник конкурсу – Іштван Федьо, директор конкурсу – Вікторія Пазяк, голова оргкомітету – Владислав Лакатош.
Дівчата на сцені, хвилювання досягло свого апогею. З легкої руки Владислава Лакатоша, який оголошував титули, призові місця зайняли: Міс Дружність – Наталія Ватах (коледж культури та мистецтв), Міс Фото – Діана Розовлян (коледж культури та мистецтв), Міс глядацьких симпатій – Вікторія Мойсеєнко (УжНУ), Міс «Інтурист Закарпаття» – Наталія Ватах, Міс «Fashion models» - Неля Прокопець (УжНУ), ІІІ віце-міс – Анна Сабадош (УжНУ), ІІ віце-міс – Неля Прокопець, І віце-міс – Ольга Логойда (МТІ). Всі завмерли в хвилюванні та надії. Хто ж стане «Міс Студентство Закарпаття 2008»? І нею стала Тетяна Денисюк (ЗакДУ). Саме вона представлятиме наш край на Міс Західна Україна, який відбудеться в кінці року в Чернівцях. Переможниця конкурсу, разом з «Міс Інтурист» від найкращого турагента «Інтурист-Закарпаття» отримали в подарунок путівку до Єгипту. Неля Прокопець – представлятиме Закарпаття на конкурсі краси «Королева України 2009».
Оргкомітет «Міс Студентство Закарпаття» щиро вдячний за підтримку людям та фірмам, які допомогли в проведенні цього заходу: мережа автозаправочних станцій УкрТатНафта, ТОВ «Калина-Закарпаття», торговельний центр «Дастор», боулінг-клуб «Прага», діагностичний центр «ВМТ», магазин «Акваперл», «КІА», головному інформаційному спонсору рекламна агенція «Калейдоскоп» та найкращому турагенту «Інтурист-Закарпаття».

З повагою,
Голова оргкомітету «Міс Студентство Закарпаття»
Владислав Лакатош

Bookmark and Share