"Білі хорвати 2008" відбулись!!!


Учасниками табору були молоді активісти Львівщини, Рівного та Закарпаття. До того ж молоді люди відновлювали пам’ятний знак борцям за волю України. Після чого до впорядкованого місця були покладені квіти героям, що загинули у боротьбі за незалежність, таким чином здобувши свободу та право на самовизначеність, саморозвиток держави.
До програми табору входило проведення тренінгів та семінарів на теми: «Історія розвитку молодіжного руху», «Підхід до стратегічного планування та висвітлення діяльності проектів МГО» запрошеними лекторами з Рівного та Ужгорода.
Окрім навчальної програми проводився квест «Знайди цвіт папороті», де учасники спробували віднайти своє щастя, та спортивні змагання: стрибки у мішках, естафети, перегони тощо.
Незабутнім було святкування Івана Купала, яке проводилось за давніми звичаями та традиціями – плетіння вінків, спалювання Марени та Купала, стрибання через ватру.
Дружній та веселій атмосфері не змогли завалити несприятливі погодні умови., тому кожен з учасників повернувся додому з незабутніми враженнями та новими знаннями.

Bookmark and Share