У Бережанській колонії пройшов фестиваль „Червона калина”


Фестиваль 2008 років присвячений 120-літтю з дня народження Антона Семеновича Макаренко, а його тернопільський етап – 25-ій річниці з часу заснування Бережанської колонії.

Фестиваль щорічно правдиться Державним Департаментом України з питань виконання покарань щорічно під час літніх шкільних канікул у колоніях.

Основна мета заходу – забезпечення прав неповнолітніх засуджених, які відбувають покарання у виховних колоніях, на дозвілля, відпочинок, участь у культурному житті та заняття мистецтвом, залучення їх до творчості, виховання поваги до духовних традицій українського народу та історії України.

Концертна програма фестивалю, девізом якого був вислів: „Сьогодні діти, завтра - народ", включала декламацію віршів, пісні, танці, театралізовану сценку, конкурс авторських робіт вихованців колонії.

Всіх присутніх зі святом привітали заступник глави Державного департаменту України по питаннях виконання покарання Наталія Калашник і голова обласної державної адміністрації Юрій Чижмарь.

Вітаючи організаторів та учасників святкового дійства Юрій Чижмарь: „Фестиваль засвідчує, що діти, які волею долі опинилися в цій та подібній до неї установі, все ж залишаються дітьми – талановитими, творчими, цікавими та натхненними! Якою б не була дитина, щоб воно не вчинила, вона все ж заслуговує на співчуття та милосердя, вона потребує підтримки та розуміння. І ми повинні їм допомогти!”.

По завершенні свята вихованці колонії мали нагоду зустрітися та поспілкуватися з своїми рідними та друзями.Bookmark and Share