СВЯТО ФУТБОЛУ У ПИРЯТИНСЬКОМУ РАЙОНІ

Участь у турнірі взяло шість команд з Пирятинського, Оржицького, Гребінківського районів. Зазначимо, що у турнірі брали участь не професійні команди, а хлопці які просто грають у футбол. Грають заради гри, і в майбутньому хочуть досягти високих результатів.

Організаторами футбольного турніру виступили Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Молодіжний Парламент Кременчука, ГО „Майбутнє Пирятина”, а також державні органи, що опікуються питаннями молоді – відділ Полтавської обласної державної адміністрації у справах сім’ї та молоді за сприяння Близнюка Івана Федоровича, першого заступника голови Полтавської ОДА. Футбол проходив у рамках програми „Розвиток громадської ініціативи серед молоді”.

Турнір розпочався з виконання державного гімну та вручення капітанських пов’язок. Після цього години видовищного футбольного шоу та культурно-розважальна програма з конкурсами та призами для глядачів та учасників турніру.

Фінальна запекла гра була просто феєричною і самою незабутньою з усіх ігор матчів турніру. Дві майже рівні команди боролися, за отримання титулу переможця. На першій хвилині першого тайму гол в свої ворота отримала команда „СК Антонівка”, буквальна через пару хвилин рахунок зрівнявся і став 1:1, а згодом 2:2, на цьому рахунку закінчився перший тайм. Другий тайм для команди з Антонівки, став менш вдалим, так як на останніх хвилинах тайму команда „Факел” з села Березова Рудка забили ще два гола, зробивши рахунок фінального матчу 4:2. Тож, Кубок Удаю цього року перейшов від команди „ФК Велика Круча” до команди „Факел”. Третє місце посіла команда „Сокіл” з села Каплинці, четверте – команда „Старт” з села Денисівна Оржицького району.

Усі команди отримали дипломи і медалі від справжнього спортсмена Близнюка Івана Федоровича
Тож, турнір, який цього року проводився вдруге, завершився під гучні оплески та крики задоволених вболівальників, втомившихся спортсменів, та під загальний вихор позитивних емоцій.

Наразі Полтавська область стрімко взяла курс на розбудову футболу в регіоні, найбільше це стосується сіл та невеликих міст, які з кожним роком все частіше беруть участь у подібних заходах. Адже формування у молодому поколінні любов до спорту запорука його здоровому розвитку, та взагалі, розвитку футболу.