Юрій Павленко: За перше півріччя 2008 року 387 молодих сімей отримали пільгові кредити на житло


У I півріччі 2008 року Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів було також укладено для 463 молодим сім’ям відповідну кількість угод про надання часткової компенсації відсоткової ставки за кредитами комерційних банків на будівництво та придбання житла. Введено в експлуатацію житлові будинки, збудовані за Державною програмою забезпечення молоді житлом у Житомирській, Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Рівненській, Чернівецькій та Тернопільській областях. В цих будинках житло отримали 257 молодих сімей.

Всього Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву в ході реалізації Державної програми забезпечення молоді житлом вже вирішено житлову проблему близько 27 тисяч молодих сімей в усіх областях України.

За словами Юрія Павленка, незважаючи на успіхи, сотням молодих сімей житла не вистачає. І вважає, що наступного року, що був нещодавно проголошений Роком молоді, Міністерство доб’ється для молоді більших житлових преференцій. Зокрема, під час останнього засідання Кабінету Міністрів України Міністр висловив ініціативу про збільшення у наступному бюджеті витрат на “надання пільгового довгострокового державного кредиту молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам для будівництва (реконструкцію) та придбання житла за рахунок загального фонду держбюджету” на 50 млн.грн.Bookmark and Share