«Сильна вежа» – таборування луцької та володимирської молоді


У таборі спільно з обслуговуючим персоналом перебувало понад 50 учасників. У програмі табору була ранкова зарядка, смачні сніданки, обіди, вечері та снеки, біблійні уроки та навчання на тему «Характер Бога», загально табірні та спортивні ігри, відпочинок на озері, студії за вподобанням – дизайнера, актора чи спортсмена, вечірні програми біля вогнища та активне проведення вільного часу.

Перебування у «Сильній вежі» запам’яталось відпочиваючим можливістю більше роздумувати про духовність, нагодою спробувати свої фізичні сили у екстремальних іграх, показати себе актором та зробити певний виріб своїми руками під час студій, щоб подарувати його новим друзям, взяти участь у вечірній програмі біля вогнища та переглянути фото дня з ціллю краще запам’ятати прожитий день.

Як повідомив нам організатор табору Андрій Юрковський, проведення подібних таборів спонукає молодь більше думати про питання цілі та нашого призначення у житті, а також берегти себе від згубних звичок, які руйнують життя молодого покоління.

Прес-служба ВОБФ «Переображення»
Самрук Олександр Федорович
http://fond.lutsk.ua/
(0332) 76-72-34
Bookmark and Share