Інформаційно-просвітницька кампанія „Інформування дітей та молоді загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва та області”


Дата проведення: березень-травень 2005 року. Місце проведення: 50 загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва та області. Організатор: Дитяча громадська організація "Парламент дітей міста Києва".
Учасники: учні та педагоги загальноосвітніх навчальних закладів.
Мета: надати молоді інформацію стосовно актуальних проблем сьогодення. Сформувати погляди молоді на ці проблеми та їх вирішення. В рамках кампанії планується опитування учнів, визначення актуальних проблем молоді. Згідно з’ясованих існуючих проблем, навчальний заклад забезпечуватиметься інформаційними матеріалами. За потребою навчальним закладам пропонується проведення тренінгів та семінарів для старшокласників і веселих „інформаційно-пізнавальних” ігор для малюків.

Партнери: Незалежний дитячий медіа-центр „Голос дитини”, Фундація „Чинність закону”, Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Європейський молодіжний парламент „Україна”, Представництво ООН в Україні, Управління Верховного комісару ООН у справах біженців, Представництво Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Kyiv FLEX Alumni Association, Представництво Європейської комісії в Україні, Християнський дитячий фонд України, Ресурсний центр „Гурт”, Учнівська Ліга міста Києва, Київський Палац дітей та юнацтва.

Додаткову інформацію Ви можете отримати за адресою: м. Київ, 01010, вул. Січневого повстання, 13, кім. 335 чи за телефоном: 8(044)-280-7404 або електронною поштою:
kyrix@i.com.ua чи на Інтернет-сторінці кампанії: www.mediacenter.kiev.uacampaign

Контактні особи:
Марія Сєдова (8066-3500053), Максим Литвиненко (8067-6609243).

Bookmark and Share