У Вінниці стартував проект профілактики підліткової злочинності


Днями було підписано угоду про співробітництво та співпрацю між виконкомом міської ради та БО «Український центр порозуміння» в рамках реалізації у нашому місті проекту "Стратегії міліції щодо профілактики підліткової злочинності в Україні».

Проект буде реалізовуватися з 14 липня 2008 року по 31 січня 2010 року у вінницьких школах № 1 та № 26. Він є інноваційною моделлю профілактики підліткової злочинності з новітніми методами та формами роботи з дітьми. Головними складовими програми є робота не тільки з наслідками, а й з причинами проблеми. Сам проект передбачає велику кількість заходів за участю школярів - це може бути допомога дітям, що скоїли правопорушення, знову інтегруватися до громади, так і заходи, які носять превентивний характер.

«Наша спільна праця зменшить негативні ситуації та конфлікти, що призведе до зменшення підліткової злочинності в суспільстві, - переконаний заступник міського голови Микола Гунько, - міська рада буде контролювати процес запровадження моделі у нашому місті, адже ми орієнтуємося саме на результат».Bookmark and Share