ДОСИТЬ БУТИ ОСТОРОНЬ!


Ініціатори програми бажають створити якнайкращі умови для формування у студентів поглядів і підходів до економії енергії в побуті (електрика, газ, вода, опалення) та ефективного природокористування, наприклад, роздільне збирання сміття, прибирання й озеленення територій мешкання. Також будуть досліджені умови для впровадження енергоефективних і природозахисних технологій у експлуатаційних частинах вищих навчальних закладів міста, тобто в навчальних корпусах, допоміжних приміщеннях, гуртожитках.
Одним із етапів програми є проведення:
- конкурсу студентських наукових і випускових кваліфікаційних (дипломних) робіт щодо застосування енергозберігаючих технологій;
- конкурсу на кращу статтю (публікацію, репортаж) про енергозаощаджувальні технології.
До конкурсу студентських наукових і випускових кваліфікаційних (дипломних) робіт щодо застосування енергозберігаючих технологій приймаються завершені наукові праці, зокрема, друковані статті студентів (магістрантів), частини випускових кваліфікаційних (дипломних) робіт на здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів "бакалавр", "спеціаліст" і "магістр" з вищих навчальних закладів м. Харкова, що були виконані протягом останнього року.
До конкурсу на кращу статтю (публікацію, репортаж) про енергозаощаджувальні технології приймаються:
- есе, виконані дітьми та молоддю Харківської області (учнями, студентами), загальним обсягом близько 3000 символів;
- журналістські публікації, статті (зокрема, відео- та радіорепортажі) ЗМІ Харківської області, що були виконані протягом останнього року.
Роботи приймаються повністю або описово з обов'язковим додаванням вихідних відомостей і контактів автора (-ів) на taran_da@ukr.net і info@ciacy.org.ua протягом липня та серпня 2008 р. Усі учасники та переможці будуть відзначені, а їхні роботи (за згоди авторів) - опубліковані в збірці кращих практик програми "Регіональна кампанія з енергоефективності", яка буде розповсюджена іншими регіонами для обміну позитивним досвідом потуг закладів освіти й організацій громадянського суспільства заради енергозбереження, ефективного природокористування.
Також у рамках програми в вересні буде проведена серія "міні-дебатів" для молоді на теми "Моя дипломна робота найбільш прогресивна в енергозаощадженні", "Почни з себе: скільки я посадив дерев і квітів?", "Підготовка до опалювального сезону, що я зробив". Запрошуємо долучатися до аналізу стану місцевого ринку енергозберігаючих і природоохоронних продуктів і технологій.

Регіональна кампанія з енергоефективності реалізується Центром розвитку громад, Громадським інформаційно-аналітичним Центром для молоді, Харківською обласною громадською молодіжною організацією "Зебра", Студентським парламентом НТУ "ХПІ" та Східноукраїнським фондом розвитку демократії за підтримки Британської Ради в Україні

Контакти:
Дмитро Таран,
+380 97 9927080, taran_da@ukr.net,
Артем Коновалов,
+380 97 9018902, info@ciacy.org.ua
Bookmark and Share