Молоді вінницькі музиканти щонеділі демонструватимуть свої таланти на міській площі


Управління у справах ЗМІ
та зв'язків з громадськістю
Вінницької міської ради повідомляє, що 10 липня у Вінниці стартувала акція «Музика на Парижі». До кінця літа кожного вихідного дня на Театральній площі, яку вінничани називають «Парижем», будуть влаштовувати концерти молодих виконавців. Організаторами заходу є Центр концертних та фестивальних програм, який був створений з ініціативи Вінницького міського голови Володимира Гройсмана та управління культури міської ради.
«Наша мета, - каже директор Центру Олег Збаращук, - виявлення творчої спільноти Вінниці та «витягування» вінницьких творчих колективів з підвалів. В інших містах України, особливо обласних центрах Західної України, подібні акції вже проводились, але вони не мають постійної основи, а от у Парижі такі концерти влаштовуються постійно». У Вінниці концертні програми будуть проходити у теплу пору року щовихідних з 18-ї до 21 години. У цій акції можуть взяти участь будь-які колективи та виконавці. Жодних обмежень - ані у вікових рамках, ані у мовах. Будуть запрошуватись і творчі колективи з інших міст України. Для участі в програмі одного з уїк-ендів колективам необхідно надати до Центру або управління культури фонограми для прослуховування. «До участі у програмах будуть допускатися матеріали, які не містять в собі аморальних та нецензурних елементів та не пропагують вживання алкоголю чи наркотиків», - каже начальник міського управління культури Ірина Френкель.

«Цією акцією ми хочемо підтримати творчу молодь, - розповідає Олег Збаращук, - та в подальшому будемо максимально сприяти тому, щоб талановиті групи нашого міста розвивалися». На наступні вихідні виявили бажання взяти участь у концертній програмі вже більше 10 музичних гуртів.
Bookmark and Share