Юрій Павленко: «Ігри Чемпіонів» згуртували навколо спорту два мільйони школярів

Міністр зауважив, що минулого року учасниками змагання стали 5 тисяч школярів з 625 шкіл. "Таким чином, «Ігри Чемпіонів» вже набули масштабів загальнонаціонального спортивного дитячого руху", - зазначив Юрій Павленко, підкресливши, що наступного року організатори ставлять перед собою завдання долучити до чемпіонату більше 4 мільйонів школярів.

Під час урочистого закриття ігор Міністр дав старт змаганням між журналістами і зірками і побажав командам успішного виступу. Під оплески глядачів чарівні спортсменки з гурту «А.Р.М.І.Я.» під проводом співака Олександра Воєвуцького випередили команду журналістів.

Довідково:

Фінал «Ігор Чемпіонів» відбувся у травні в Міжнародному дитячому центрі «Артек».

1-е місце та сертифікат на 10000 гривень на купівлю спортивного устаткування для шкільного спортзалу завоювала команда "Скорпіони" з м. Деражня Хмельницької області. Наставники команди - Василь Вірастюк та Антін Мухарський.

2-е місце та 8000 гривень отримала команда "Гарт" з м. Бахмач Чернігівської області. Наставники - Олег Лісогор та Олександр Воєвуцький.

3-е місце та 5000 гривень завоювали школярі з м. Верховцеве Дніпропетровської області. Команду під назвою "Локомотив" тренували Юлія Нельсон та Сергій Бреус.

4-е місце та 3000 гривень отримали хлопці та дівчата з севастопольської команди "Дельфіни". Наставники - Валерій Гончаров та група "Гарячий шоколад".

Ще 12 команд, що вийшли до півфіналу та зайняли з 5-го по 16-е місця, отримали сертифікати на 1500 гривень.

4 команди (з 17-го по 20-е місця) отримали сертифікати на 1000 гривень.