Літо, що змінює світогляд


Весь термін, в який проходить міжнародний табір, поділений на дві групи, як прийнято казати в таборах „заїзди”. Ось уже тиждень пройшов з того часу, коли перша група „Міжнародного Літнього Табору” розпочала свою роботу.
Шість тренерів з Китаю, Туреччини, Тайвані та Грузії працюють для того, щоб донести корисну інформацію, готують тренінги на теми лідерства, персональної ефективності, як визначати свою мету, і як дійти до неї, та багато іншого, що просто необхідно знати уже навіть в шкільному віці. І все це англійською мовою, оскільки табір є повністю англомовним.
Чи може всього лише один тиждень змінити світогляд школярів? Якщо твоїми тренерами на цей тиждень є молодь зі всього світу, то може. „Чесно кажучи, я прийшла сюди тому, що мене, можна навіть сказати змусила моя мама, яка дуже хотіла, щоб я краще вивчила англійську. Але за цей тиждень, який я провела у цьому таборі, я вже три рази подякувала мамі за це. Тут я зрозуміла, що це не просто англійська мова, що тут багато навчання й розваг водночас, що тут живе спілкування англійською, а не звичайне навчання англійської, що тут різні культури, традиції. Тепер я розумію, що якщо я й надалі хочу спілкуватись з такими ж цікавими людьми зі всього світу, мені просто необхідно вивчати англійську.” - ділиться враженнями учасниця табору Аня,17 років.
Тож навіть один тиждень може змінити сприйняття школярів, щодо навчання. Що стосується тренерів, то їх світогляд у далекій від дому країні змінюється іще кардинальніше. „Коли я приїхала в Україну, мене зустрів справжній „культурний шок” – мова, якої я не знаю, місто, яке дуже відрізняється від мого рідного, кухня, яка навіть близько не подібна на китайську. Але за тиждень, я вже адаптувалась. Те, що мені найбільше тут подобається, це люди, які привітні, милі, яких я вже майже називаю рідними.” – тренер із Китаю Ліу Хінгуі.

Отже, незабаром закінчиться перша зміна для учасників табору, розпочнеться друга, і нові школярі й студенти, змінюватимуть свій світогляд, навчатимуться та розважатимуться.

Дізнатись більше та зареєструватись можна на сайті www.aiesec-if.in.ua


Bookmark and Share