Cтудентське Братство Луганської області захищає права луганчан


Всі можливі види надання юридичних консультацій використовуються Мережею Правозахисників для допомоги луганчанам. Це дійсно широкомасштабна та безпрецедентна для Луганщини компанія правозахисту.
Як зазначив голова ЛОО „Cтудентське Братство Луганської області”, Олексій Кормілецький, в роботі Мережі Громадських Правозахисників приймають участь близько 10 обласних громадських організацій, які об’єдналися в коаліцію „За Прозоре Суспільство”. Виконання цієї широкомасштабної компанії стало можливим завдяки підтримці Агентства США з Міжнародного розвитку та Американської асоціації юристів (“ABA”), що діє від імені Правової Ініціативи У Центральній Європі та Євразії ( "ABA/RULE”). Мета Коаліції - забезпечити отримання шахтарями, сільскими мешканцями та іншими соціально – незахищеними верствами населення знань про свої громадянські права і свободи та різнорівневу допомогу в їх відстоюванні.
«Сьогодні Україна, хоч і дуже важко, але все ж просувається в формуванні свого правового поля, йде активний процес становлення законів у всіх галузях народного господарства.
На весь світ ми заявили, що будуємо правове громадянське суспільство . Але, на жаль, одних заяв і прийнятих Законів недостатньо для того, щоб бажане стало дійсним.
Більш того, абсолютна правова безграмотність населення, невміння захищати свої громадянські права приводять до того, що їх права скрізь і постійно порушуються. Говоримо про це з такою впевненістю тому, що кожного дня до нас на прийом ідуть не лише жінки, а й усі соціально незахищені верстви населення за порадою, допомогою, консультацією. І далеко не кожен з них знає, що має якісь права» .- заявив юрист громадської приймальні в м. Красний луч Колесников В..
Перший місяць роботи мережі вже дав свої результати : протягом травня – липня 2008 р. більше 500 людей отримали юридичну допомогу та близько 10 справ готуються до розгляду в судових інстанціях при підтримці юристів Мережі.

Досить символічно, що саме молодь стала ініціатором в цій масштабній компанії по захисту прав громадян. Це говорить про те, що на Луганщині формується нове покоління свідомих людей, які готові захищати свої права та допомагати відстоювати права та свободи іншим.

Т. Васюта
(8 0642 710 416)

Bookmark and Share