Вітаємо Голову ВМГО ФРІ з днем народження!


Сьогодні свято у великого громадського діяча, молодіжного лідера та просто щирого й відвертого товариша, ім’я якого тісно пов’язане з іменем потужного об’єднання активної громадсько-свідомої молоді, що вже сьогодні конкретними діями розбудовує успішне суспільство. Безсумнівну, за результатами успішної роботи «Фундації Регіональних Ініціатив» стоїть напружена діяльність згуртованого Тобою колективу однодумців, які в умовах становлення молодої держави зміцнюють позиції молоді в суспільстві та політиці, впроваджуючи в життя масштабні зміни. Адже, саме Твої людські якості, Сашко, – толерантність, сердечність, доброта, життєва ерудиція, гострота розуму, цілеспрямованість, наполегливість і громадська позиція – здобули любов, авторитет і повагу серед сотень тисяч молодих людей України!

Ми вдячні Тобі за самовіддану працю, за небайдужість, об’єктивність та патріотизм, за Сашкове палаюче серце та щире бажання спільно змінити життя на краще. Ми віримо Тобі та покладаємо надії на твій розум, талант та професійність.

Тому, нехай невичерпна життєва енергія сприяє здійсненню Твоїх планів і задумів, а доля дарує любов та радість, Твоя мудрість та професіоналізм повсякчас допомагає у вирішенні важливих справ та досягненні поставленої мети, ефективності її результатів, що зміцнюватиме та розвиватиме нашу спільну молодіжну команду.

Бажаємо, щоб здійснилась уся силенна Твоїх мрії, втілювались в життя плани та ідеї, а Твоя успішність - стали постійними супутниками усіх наших спільних починань. Разом з тим, міцного Тобі закарпатського здоров’ячка та плідного довголіття, надійної підтримки соратників та друзів, благополуччя та щастя у Твоїй родині. Будь завжди радісним Сашком, щасливим та духовно багатим. Дай Боже, щоб і в сто років жінки з захопленням дивились на Тебе, а чоловіки – бачили в тобі достойний приклад для наслідування!

Нехай кожен день буде для Тебе злетом особистості, а добре самопочуття і гарний і привітний настрій стануть запорукою Твоїх перемог. Віримо, що твоя невичерпна енергія, високий патріотизм, невтомна і плідна праця ¬- стануть вагомим внеском у подальший розвиток і процвітання нашої коханої України.

Знай, Твоє виважене, мудре, натхненне слово - спроможне змінювати цей недосконалий світ, і ми в усьому – з ТОБОЮ!!!

З любов’ю, ВЕЛИКА РОДИНА ФРІШНИКІВ :-)













Bookmark and Share